Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problemy z tarczycą?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Endokrynologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gosiek857



Dołączył: 25 Mar 2019
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 28, 2019 10:52 pm    Temat postu: Problemy z tarczycą? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry.Mam 36 lat. Pomimo tego, że prowadzę aktywny i zdrowy tryb życia od jakiegos czasu brak mi energii, dlatego postanowiłam zrobić badania kontrolne. Z innych objawów to zimne dłonie i stopy, niska waga(46kg). Leczę się tylko na alergię i nic poza tym. Czy jest się czym martwić?TSH: 1,123 (norma 0.35-4), FT3: 4,67(norma 2.9-5.5), FT4: 10,38 (norma 9.01- 19.05), anty-TPO 146,74 (norma 0-5.61). USG tarczycy dopiero będę robila, czekam na wizyte. Z góry dziękuję za odpowiedź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
LaoW



Dołączył: 24 Kwi 2019
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 25, 2019 11:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podstawowe badanie w chorobach tarczycy to poziom TSH. Jeśli jest poza normą - jesteś chora. Ale nie jest. Robienie dalszych badań tarczycy jest zbędne. Zwłaszcza, że chora tarczyca daje bardziej dramatyczne objawy niż brak energii czy zimne stopy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Endokrynologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group