Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problemy z orgazmem (męskim)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
introligator



Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: się biorą dzieci?
PostWysłany: Sro Lip 30, 2008 5:03 pm    Temat postu: Problemy z orgazmem (męskim) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam

Wielu facetów ma problemy z przedwczesnym wytryskiem, które powodują upokorzenie wynikające z niemożności pełnego zaspokojenia swoich kobiet.
Mój problem jest jednak zupełnie odwrotny.
Podczas stosunku, zanim osiągnę orgazm, mija kupa czasu, nasapię się za wszystkie czasy, wymęczę moją dziewczynę tak, że nie może potem złapać oddechu, a i tak niezawsze mi się to udaje. Niby mojej partnerce to nie przeszkadza, ale kurczę, męska ambicja męską ambicją, a ja sam chciałbym w pełni korzystać z uroków seksu.
I to wcale nie chodzi o to, że partnerka mnie nie kręci, wręcz przeciwnie. Problemów ze wzwodem zresztą też nie ma kompletnie. Tylko tak jakby mój Wacek był mniej wrażliwy. Kiedyś spróbowaliśmy tych Unimili przedłużających stosunek (ze środkiem "lekko" znieczulającym - nie mam zielonego pojęcia po cholerę za przeproszeniem) i miałem wrażenie, jakbym wymachiwał małym w powietrzu Wink .

Nie wiecie może co można na tę dolegliwość poradzić? Albo przynajmniej jakie to może mieć przyczyny?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Fever



Dołączył: 12 Lip 2007
Posty: 296

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Sie 02, 2008 1:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może za dużo się nim bawiłeś/bawisz ? i Twój Wacuś już do tego się przyzwyczaił Wink? hehe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sanderejszyn



Dołączył: 04 Wrz 2006
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Pią Sie 08, 2008 5:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A czy Tobie jest dobrze kiedy kochasz się ze swoją kobietką? Bo jeśli skupiasz się tylko na tym żeby Jej było dobrze to z tego wynika brak orgazmu u Ciebie.Musicie wybrać wygodna i zadowalająca pozycję,metodę,dla obu Was.
Powodzenia i pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group