Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problemy z kręgosłupem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Julianna



Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 04, 2014 1:02 am    Temat postu: Problemy z kręgosłupem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
Od jakiegoś czasu mam problem z korzonkami ale ostatnio dolegliwości się nasiliły. Regularnie chodzę na kontrolę do ortopedy, generalnie jestem zadowolona bo trafiłam na bardzo kompetentnego lekarza. Jednak co raz bardziej zaczym się skłaniać w stronę medycyny naturalnej. Czy ktoś z was słyszał o jakiś ziółkach albo maściach na korzonki??? Oczywiście nie zrozumcie mnie źle dalej zamierzam się leczyć w sposób tradycyjny ale myślę że mały eksperyment z medycyną naturalną nie zaszkodzi, pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
PrettyWoman



Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 76

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: Andrychów
PostWysłany: Pią Kwi 04, 2014 1:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak jest dobrze to po co zmieniać Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
haanah45



Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska
PostWysłany: Nie Sie 03, 2014 12:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja polecam jogę - mi bardzo pomogła na kresgosłup.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Stanley



Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pią Lis 07, 2014 4:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lekarze mają niewiele czasu na pacjenta, szczególnie w publicznych placówkach. Joga faktycznie jest pomocna - pod okiem instruktora nie zaszkodzi, a jeśli i tak wszystko jest w porządku, to przynajmniej będzie odgrywac rolę skutecznej profilaktyki. Warto
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nutka87



Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 77

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pon Lis 10, 2014 12:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale co to za problemy z kręgosłupem ?
Bo to bardzo szerokie pojęcie
Mnie leczyli na korzonki a się okazała przepuklina.
Więc może jednak lepiej poradzić się innego lekarza, skoro się nasiliły dolegliwości ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KasiaeM124



Dołączył: 27 Wrz 2015
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 14, 2015 1:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Masz problemy z korzonkami czy lędźwiami ? Ja też myślałam kiedyś że to korzonki jednak to były lędźwie. Zauważyłam że przy dłuższym sprzątaniu (schylaniu się) czy ćwiczeniach, poźniej wieczorami byłwało tak że nie potrafiłam wstać z łóżka taki mi ból doskwierał. Ale znalazłam na internecie odpowiednie ćwiczenia i serio mi pomogły. Teraz częściej je wykonuje i naprawdę nie mam już takich problemów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
GlenSzwedacz



Dołączył: 23 Mar 2015
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sro Lut 03, 2016 4:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Teraz co trzeci pacjent nie leczy się tylko na kręgosłup. lekarze rozkładają ręce, bo nie ma na to złotego lekarstwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group