Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problemy z cerą od lat

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dag

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

PostWysłany: Czw Cze 07, 2018 9:18 pm    Temat postu: Problemy z cerą od lat Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześc, już nie daję rady. Od kilku lat walczę z trądzikiem na zmianę z rozszerzonymi porami. Nic nie pomaga, leki, maści, jakieś specyfiki z kwiatków, aloes i inne cuda. Chodziłam do kilku dermatologow z mojej miejscowosci, ale to były wizyty typu wejście recepta wyjście. Nie było ani wywiadu, ani nikt dokładnie nie obejrzał moej cery. Znajoma chodziła do tej Pani https://ranking.abczdrowie.pl/d/monika-bieniasz-chirurg-warszawa-27486 i mówiła że to dobry dermatolog. Myślicie że warto? Pani Monika przyjmuje w Warszawie, ale chyba zaryzykuje. Miał ktoś podobne doświadczenie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewina

PostWysłany: Pon Cze 11, 2018 8:38 pm    Temat postu: dermatolog Lublin Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej, moja siostra chodziła kiedyś do dr Bielińskiej: https://ranking.abczdrowie.pl/d/elzbieta-bielinska-dermatolog-lublin-2629 i z tego co pamietam bardzo jej pomogła. Może spóbuj, ona przyjmuje w Lublinie. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Kasieńka28

PostWysłany: Pią Cze 22, 2018 11:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja miałam szczęście i trafił na dobre dermatologa, najpierw była kuracja lekami teraz już mam dobrą dobrą pielęgnację dermokosmetykami cetaphil. Używam balsamu nawilżającego cetaphil dermoprotektor i jest idealny, łagodzi wszystkie podrażnienia bez problemu radzi sobie z trądzikiem.
Powrót do góry
Janessie

PostWysłany: Sob Lip 14, 2018 4:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To zalezy kto skąd jest... Fajnie miec specjaliste jednak troche blizej. Z wawy do lublina jest pory kawałek, a zreszta u nas nie brakuje dobrych lekarzy. Fakt - z takimi objawami trzeba byc skrajnie ostroznym. Mi z tradzikiem bardzo pomogl Doktor Konrad Lewandowski bo juz bylam doslownie na skraju zalamania. Leczyl kwasem PRX - T33 PEEL metoda mezoterapii bezigłowej, zeby pobudzic skore do produkcji nowego kolagenu.Bardzo polecam - tutaj zreszta sobie mozna poczytac jak to dziala http://drkonradlewandowski.pl/blog/
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1