Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem zjelitami, florą bakteryjną.. NA POMOC!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magdalgp



Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 16, 2009 10:32 pm    Temat postu: Problem zjelitami, florą bakteryjną.. NA POMOC! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
Od lutego zaczął się mój problem z układem pokarmowym. Gastroskopia wykazała silny stan zapalny przełyku i żołądka oraz refluks żołądkowo przełykowy. Dostałam tinidazol duomox i controlok. Od tamtej pory schudłam aż 15kg. Po wielu próbach z różnymi lekami, w sierpniu dostałam metronidazol i flumycon. Pojawiły się wymioty przynoszące ulgę, jednak leczenie po krótkiej, jednodniowej poprawie zostało przerwane i wszystko wróciło do dawnego stanu rzeczy. Na domiar złego te leki uszkodziły trzustkę. Wciąż mam nieprzyjemne odbijania, szorstki język, w wymazie z gardła wyszedł gronkowiec. Jestem bardzo osłabiona, w nosie jest niemal całkowicie sucha skóra, podobnie jak na języku i gardle - nie ma normalnej powłoki jak dawniej.

Teraz biorę xifaxan, który chyba nie pomaga, a lekarz boi się dać mi metronidazol.

Leżałam też w szpitalu, co niewiele pomogło. Co robić? Na pomoc!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wladek997



Dołączył: 27 Lip 2009
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 31, 2009 2:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moze probiotyki typu trilac porbacti4 a do tego moze mikstura słoneckiego + oszyczczanie organizmu + dieta zdrowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sob Paź 31, 2009 2:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

magdalgp
słyszałaś może o wodzie leczniczej ZUBER ?
jest kilka rodzajów- popytaj lekarza czy wolno Ci ją zastosować.
moja siostra też miała problemy z żołądkiem- z powodu brania bardzo silnych leków. lekarze nawet stwierdzili wrzody.
zaczęła pić tą wodę i problemy ustały.
mojej babci też pomogło: cierpiała na silną zgagę, wzdęcia i odbijanie się. teraz pije tą wodę i może wszystko jeść a objawy nie wracają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group