Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem ze wzwodem/erekcją - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 20, 21, 22  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
japcox



Dołączył: 20 Mar 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 08, 2007 12:33 pm    Temat postu: Penis nie staje Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam wielki problem. Nie uprawialem seksu od 3 miesiecy. Poznalem teraz wspaniala dziewczyne noi postanowilismy zaczas wspolzycie. Za pierwszym razem mi nie stanal na drugi dzien sprobowalismy znowu i ponownie mi nie stanal. Nigdy nie mialem podobnych problemow, nie wiem dlaczego teraz sie tak dzieje. Chcialem dodac ze mam 17 lat. Mysle ze moze jest to spowodowane stresem bo bardzo sie denerwuje. prosze powiedzcie dlaczego tak jest??pozdrawiam

---edit by emilka---
temat przeniosłam do odpowiedniego działu (sprawy łóżkowe) i do tematu, dotyczącego problemów ze wzwodem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pinia



Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 67

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 08, 2007 2:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ze stresu ... wyluzuj:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
japcox



Dołączył: 20 Mar 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 08, 2007 7:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No niby latwo powiedziec ale trudno mi tak wyluzowac Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Nie Lip 08, 2007 8:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmmm?
moze za duzo myslisz o tym przed...
postaraj sie zrelaksowac i po dluzszej grze wstepnej zrobic ukochanej dobrze:)

3mam kciuki za wzwod

bu
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
japcox



Dołączył: 20 Mar 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 08, 2007 10:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzieki dzieki. Zobaczymy zaraz bo do niej jade, rano napisze co i jak Smile pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ruleta



Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 10, 2007 3:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam ponownie! pisałem tu wcześniej o moim problemie związanym ze wzwodem... byłem dzisiaj na USG jąder i okazało sie że mam obustronne żylaki podwrozka nasiennego! czy to może mieć związek z moim wzwodem? zarejestrowałem się na kolejna wizytę u urologa ale dopiero w czwartek, więc wole się choc troszke zorientować w mojej sprawie. Czy te żylaki moga byc przyczyna tego, że krew nie dopływa do penisa tak jak powinna?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Taco



Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 12, 2007 1:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oj, te żylaki z pewnością mają związek z Twoim wzwodem. Jak wiadomo podczas podniecenia (u mężczyzn) krew spływa do członka (co już wiesz), co powoduje jego powiększenie. A Ty masz problem ze swoimi naczyniami krwionośnymi!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ruleta



Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 12, 2007 9:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a czy je można całkowicie wyleczyć? i na czym polega leczenie? lekarz od USG cos wspomniał o prawidłowej diecie i luznej bieliznie, ale jakos nie jestem do końca przekonany, że to mi pomoże! czy jest możliwość zrobienia zabiego chirurgicznego? i czy bede musiał za to płacić, czy poprostu lekarz musi stwierdzić że jest taka potrzeba? Jeżeli juz wylecze te żylaki to czy nie będą nawracały później za kilka lat? bardzo się martwie bo z moim wzwodem z dnia na dzien jest coraz gorzej Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Sob Lip 14, 2007 9:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja jestem za luźną bielizną i jakąś dietką, iż operacja jest zbędna.. a jak po niej będzie gorzej? ja na Twoim miejscu chyba bałabym się tak delikatny narząd dawac pod skalpel.. to nie nos czy piersi... postaraj się na jakieś 3 miesiące chociaż zmienic diete (np wykluczyc smażone, albo ograniczyc itp) jeśli nie będzie poprawy to zgłoś się do specjalisty w lepszym mieście (nie wiem skąd jesteś, ale to określenie tyczy się np Wawy, Poznania)
powodzenia
nu
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ruleta



Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 14, 2007 10:56 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no dobrze... dziękuje za rade Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 20, 21, 22  Następny
Strona 4 z 22

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group