Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem ze snem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rafalex2294



Dołączył: 20 Lip 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 20, 2010 10:54 pm    Temat postu: Problem ze snem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam

Od jakiegoś czasu miewam problem ze snem
Chodze spać w okolicy północy, śpie przy otwartym oknie i regolarnie budze siętak koło 4 jak zaczyna się robić jasno potem kręce sieprzez jakiś czas , zaspypiam i budze sie dopiero koło 9 o co chodzi dlaczego nie moge spać?????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sro Lip 21, 2010 11:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rafalex2294
problemy pojawiły się wraz z nadejściem upałów?
martwisz się czymś? jesteś spięty i niespokojny? masz problemy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Rafalex2294



Dołączył: 20 Lip 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 21, 2010 9:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak nie moge spać odkąd jest tak gorąco spie przy otwartym oknie i bez koszulki a i tak nie moge zasnać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Czw Lip 22, 2010 12:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

więc widocznie tak Twój organizm reaguje na upały.
jeśli możesz to śpij przy włączonym wentylatorze.
ja mam pootwierane okna na oścież a i tak mam gorąco- efekt braku wiatru.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agne8190



Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 131

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Lip 22, 2010 7:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja od dłuższego czasu śpie mniej więcej od 3 rano (do tego czasu jestem w stanie dopiero usnąć) i budzi mnie zazwyczaj tata wstający o 5.30. Jestem osłabiona(temperatura 35) i oczywiście wiecznie ziewam Smile ale jak chce usnąć to zwyczajnie nei mogę Rolling Eyes
_________________
Aguś Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pią Lip 23, 2010 7:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

agne8190
jaki tryb życia prowadzisz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agne8190



Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 131

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Lip 23, 2010 9:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie pracuje nigdzie. Prowadzę raczej spokojny tryb życia. Regularnie pływam.
_________________
Aguś Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sekutnica



Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 131

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Nie Sty 23, 2011 10:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co prawda temat nieco stary, ale po co zakładać nowy.

Od jakiegoś czasu mam podobny problem. Zasypiam ok 1-3 i potrafię obudzić się nad ranem ok 5/7 i nie mogę zasnąć przez kolejne godziny czyli np. tak do 9. Często budzę się trochę spocona, muszę otworzyć okno (ew. zasypiam przy otwartym).
I tak się 'kręcę' póki nie zasnę. Potrafi też obudzić mnie czyjaś rozmowa czy telewizor z drugiego pokoju i wtedy też trudno mi zasnąć z powrotem.
To na prawdę bywa frustrujące.

Mam swoje podejrzenia, ale potrzebuję jakiegoś potwierdzenia Wink .
Prowadzę obecnie dosyć wyczerpujący tryb życia. Mam pracę fizyczną, która mnie stresuje. Mam problemy w szkole, raczej do wszystkiego nastawiam się negatywnie (taki typ :ppp ). Staram się o tym jednak nie myśleć.
Niestety nie mam czasu na sport ani nawet chęci, bo sama praca jest dosyć męcząca. Ze zdrowiem średnio też, ale zaczęłam brać Bodymax Plus i staram się lepiej odżywiać, bo przyznaję że zajechałam organizm Rolling Eyes .
Nie wiem czy to można podpinać pod jakieś nerwice, deprechy? Poza tym mam takie uczucie od niedawna, że kiedy się w pracy stresuję to jakby mi się lekko głowa trzęsła. Tak samo ostatnio miałam mały zabieg u lekarza to też miałam takie wrażenie. Oczywiście nie posiłkuję się żadnymi narkotykami, lekami itd., tików nigdy nie miałam. Trochę mi głupio z tym, bo nie wiem czy to widzą osoby postronne, nikt mi nic nie mówił.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group