Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem ze snem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
grzesiek



Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 21, 2006 6:42 am    Temat postu: Problem ze snem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Często śni mi się ze uprawiam sex i się spuszczam i to jest straszne bo zaraz się budze i widzę że spuściłem się naprawde bo mam mokro w gaciach. Pomuszcie mi!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Wto Mar 21, 2006 9:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To sie nazywa polucje, inaczej zmazy nocne, coś zupełnie ormalnego występującego u dorastających chlopców.

a i tak możesz sie cieszyć że przynajmniej śni ci sie coś milego, niektorzy mają to bez snów Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Mar 21, 2006 10:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

słuchajcie ja wszystko rozumien, ale nie można jakoś ładniej tego ując, inaczej niż "spuściłem sie" ?? to określenie jest takie pruderyjne...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nees



Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 21, 2006 2:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kiedyś czytałam, że kiedy mężczyzna ma zbyt dużo nasienia- po prostu nie pozbywa się go w sposób naturalny- mam tu na myśli współżycie, to wtedy śnią się właśnie takie rzezy i "organizm się oczyszcza" Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Czw Maj 18, 2006 8:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja pierwsza zmaza była z lekka bolesna Very Happy ale wrazena senne ból przycmiły Very Happy
Teraz dosc czesto ciesze sie sexem bez partnerki Very Happy te sny są tak realne ze poprostu czuje to czego normalnie nie odczuwam Very Happy
I jakoś wcale nie narzekam Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy
Powrót do góry
marles
Gość









PostWysłany: Czw Maj 18, 2006 10:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja jestem kobieta i tez sie podniecam w czasie snu bo budze sie i czuje jak mi pusluje tam wszystko na dole Very Happy ale nie snia mi sie zadne sny erotyczne,nie wiem moze to podswiadomie pragne przezyc rozkosz bo chlopak mi tego nie daje, nie wiem skad mi sie to bierze ale czesto sie z tym spotykam i musze przyznac ze chlopak mi nie daje takiej przyjemnosci jak te nocne igraszki Very Happy
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pią Maj 19, 2006 7:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Owszem to prawda, facet nigdy nie da Ci tego co możesz sama. Jasne że doznania z nim są miłe lecz różnią sie Wink

Jest to udowodnione że kobieta potrafi zrobić sobie sama lepiej niż eli niewiadomo jaki macho, faceci są potrzebni nie tyle do doznań fizycznych co do psychicznych.

Paradoksalnie stereotyp faceta to ten który w łóżku jest ogierem i przyrodzenie ma imponujących rozmiarów.
A rzeczywistość jest zupełnie inna, wcale nie musi mieć kondycji na 12 godzin non stop działań w łóżku, wcale nie musi mieć 21 cm długości i wcale nie musi być doświadczony. Ważne aby BYŁ, był czuły opiekuńczy, skupił sie na pieszczotach, szanował oraz wporowadzał w stan "motyli w brzuchu" u kobiety. A ten stan wprowadza sie w bardzo różne sposoby, czasem zaskakujące, lecz rawdziwe.

To dopiero daje tą roskosz seksu Wink

No i jako facet musze przyznać że sam z tą wiedzą czuje sie troszke skołowany, no bo każdy facet chodz troche chce być tym maczo, a z drógiej strony skupić sie na tym aby jednak dziewczynie było dobrze.

A co do snu, jeżeli męczy Cie bezseonność i nie daje normalnie funkcjonować, warto udać sie do lekarza, bezsenność leczy sie z bardzo dobrym skutkiem Wink Chodz nie wiele ludzi o tym wie, i nie jest o tym przekonana i męczy sie, zamiast rozwiazać problem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group