Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem z żołądkiem (chyba)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jomiko



Dołączył: 23 Maj 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sro Maj 23, 2007 12:30 pm    Temat postu: Problem z żołądkiem (chyba) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tydzień temu zaczęłam mieć uczucie ciężkości w brzuchu. Od tego czasu przeszłam już biegunkę połączoną z wymiotami, trzy dniową głodówkę z tym związaną i krótkie nagłe skurcze brzucha w czwartym dniu choroby. przez kolejne 3 dni (do tej chwili) nic mnie już nie boli i nie mam już biegunki ani wymiotów ale mój stolec jest "dziwny" tzn ma biało żółtawy odcień i męczą mnie Embarassed (powiem wprost proszę o wybaczenie) obrzydliwie śmierdzące gazy! co to może być? To strasznie krępujące i męczące. Proszę o jakąś radę. Odżywiam się lekko. Uzupełniam płyny. Embarassed
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Sro Maj 23, 2007 1:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bole brzucha mogą mieć rózną przyczynę. Może to cos z trzustką( swiadczą o tym stolce), mogą to być jeslita, żołądek. Idz do lekarza .
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Maj 23, 2007 5:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja jeszcze zrobiłabym badanie kału na obecność pasożytów. może to być jakaś lamblioza..
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jomiko



Dołączył: 23 Maj 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Czw Maj 24, 2007 1:58 pm    Temat postu: Sytuacja opanowana Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Już chyba dobrze bo nie mam już gazów. Ale ciekawe co to było - w pewnym momencie to się podnieść z łóżka nie mogłam taka byłam osłabiona, ale gorączki nie miałam. No i tak tydzień to trwało ale już chyba dobrze. Na razie nie będę obciążać tego żołądka tak na wszelki wypadek. Dziękuję za rady... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group