Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem z wypróżnianiem.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aanekk1



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 16, 2007 1:42 am    Temat postu: Problem z wypróżnianiem. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czesc wszytskim.. mam bardzo krępujący problem.Chodzi o to że mam straszne problemy z wypróżnainiem,jak już idę do ubikacji to tylko dlatego że biore jakies tabletki przeczyszczające.. po tym jest cisza przez kolejny tydzień i znowu muszę wziąć tabletkę przeczyszczającą.Najgorsze jest to ze bez tabletki nie poszłabym wogóle do ubikacji..martwi mnie to i niewiem za bardzo co mam zrobić. dziekuję za wszystkie rady. Embarassed
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Gru 16, 2007 2:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zmień dietę (więcej błonnika), staraj się jeść nie w pośpiechu, zwiększ aktywność fizyczną, unikaj stresu. jeżeli nie będzie poprawy to idź do lekarza, bo takie długotrwałe zaparcia mogą prowadzić do stanów zapalnych jelita grubego, owrzodzeń itp poza tym przyczyną też mogą być np. polipy
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 16, 2007 11:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

do tego pij dużo wody mineralnej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
martha...



Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 74

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 16, 2007 5:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tez tak mialam czasem nie załatwiałam się nawet dwa tygodnie ale ja to poniej miałam jeszcze kupke z krwią poszłam z tym do lekarza i dostałam skierowanie do szpitala zrobili mi kolonoskopie (taką rurką po jelitach) i sie okazało ze mam jakieś zapalenie w jelitach i żylaki odbytu. teraz zmieniłam styl życia tj. zaczełam jeść sniadanie przed wyjsciem z domu a kolacje do 18/19 nie pozniej a ramach przekąsek suszone owoce i duuuzo duuuzo wody mineralnej, pomogło i załatwiam się teraz prawie codziennie. a po za tym jest jeszcze jeden sposób. dam Ci mały przepis: wieczorem przed pojściem spać wrzuć do szklanki 4 suszone śliwki zalej to pół szklanki ciepłej wody przykryj talerzykiem i zostaw na noc rano zaraz po przebudzeniu wyjmij śliwki i wyrzuć, a ten roztwór wypij... cola to to nie jest ale pomoże Ci na pewno po kilku dniach jak bedziesz to codziennie piła to bedziesz rano leciała zaraz po łyknięciu do kibelka... powodzenia i napisz czy sie udało, trzymam kciuki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Nie Gru 16, 2007 10:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o a to ciekawy przepis i info Smile sama moze wyprobouje jak nie bede mogla sie wyproznic..
Powrót do góry
aanekk1



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 16, 2007 11:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

DZieki bardzo śliweczki juz mam napewno sprobuje hihi. bo problem jest dosc kłopotliwy ;(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group