Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

problem z serduchem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kardiologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jakuza



Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Lwówek Śląski
PostWysłany: Nie Sie 12, 2007 9:24 am    Temat postu: problem z serduchem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie jestem nowym urzytkownikiem tego forum, jestem ratownikiem PCK w mojej miejscowosci:)
chciałem zaczrpnąc jakiejś rady od wasponiważ mam problem i bo je sie ze jest to problem dosc powiażny:
mam czeste bóle pod mostkiem po jego lewej stronie, jak spie to cieżko mi sie oddycha, cierpną mi stopy i rece, szybko sie mecze i jestem czsto bardzo senny. Ból jest jak by cos mnie sciskało na klatke jakby ktos mi cos połozył na klatke cos ciezkiego i powoli uciskał na to. Justyna, moja miłosc nim odeszła dla zabawy staneła mi na klatke piersiową i srzeliły mi kosci przstraszyla sie i zeszla, ale te bóle miałem juz wczesniej. Ona mi nie wierzy i obwinia za to siebie moze poczesci jest jej wina ale nie wypada obwiniac kogoś kogosi ekocha i sie o niego walczy.

Czy wiecie co moze mi być ? :rool:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Nie Sie 12, 2007 10:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A byłeś u lekarza na zwykłym prześwietleniu? Może po prostu coś jest złamane i uciska jakiś organ? Confused
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jakuza



Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Lwówek Śląski
PostWysłany: Nie Sie 12, 2007 10:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

złamanie od ponad 2 lat? dotego to nie jest bardzo czesto
A co do lekarza pójde nie wczesniej niz w poniedziałek, ide bo moja Ex wyprosiła i postawiła warunek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kardiologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group