Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem z sercem.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kardiologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dragownik



Dołączył: 15 Gru 2012
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: śląsk
PostWysłany: Sob Gru 15, 2012 11:37 pm    Temat postu: Problem z sercem. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam dziwny problem z sercem. Byłem u 2 kardiologów z czego 1 nie wykrył nic, drugi wykrył zaburzenia przewodnictwa sródkomorowego.
Raz na jakiś czas dostaje dziwnego ataku serca. Podczas grania w piłke nagle czuje jakby taka chrypke w sercu i zaczyna one bardzo mocno bić. Ten atak trwa od paru sekund do nawet kilkunastu minut. Zawsze jak podczas wysilku odpoczywam to serce zaczyna wolniej bic a podczas tego ataku moge sobie lezec a serce powiedzmy przez 10 minut bije caly czas bardzo szybko. Dodam że mam to czasami raz w miesiacu, czasami raz na pol roku. Czasami zdarza sie ze mam bicie serca ponizej 50 na minute.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bluszcz



Dołączył: 12 Gru 2012
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 18, 2012 8:54 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy drugi lekarz zalecił Ci coś? Nie wiem czy w ogóle powinieneś uprawiać wyczerpujący sport...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dragownik



Dołączył: 15 Gru 2012
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: śląsk
PostWysłany: Sro Gru 19, 2012 9:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lekarz dał mi tylko wynik i nic nie mówił.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bluszcz



Dołączył: 12 Gru 2012
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 20, 2012 10:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmmm...a to już w ogóle jest dziwne! myślę, że koniecznie powinieneś skonsultować się z innym lekarzem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Patrycja45



Dołączył: 10 Maj 2013
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Z Polski
PostWysłany: Sob Maj 25, 2013 10:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dokładnie. Lekarz powinien zinterpretować wyniki, a jak tego nie robi to zawsze trzeba pytać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tkamil20



Dołączył: 16 Lis 2012
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 24, 2013 10:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lekarze w Polsce są niekompetentni. Wszyscy specjaliści wyjechali za granicę , zostali same papa-ruchy. Musisz szybko poszukać innego lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kardiologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group