Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem z rozluźnieniem się

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tola



Dołączył: 13 Sty 2007
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 04, 2008 8:20 pm    Temat postu: Problem z rozluźnieniem się Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam problem i nie wiem jak sobie z nim poradzic Crying or Very sad
otorz nie potrafie sie "otworzyc" ani rozluznic.nawet pani ginekolog mi to powiedziala Sad chcilibysmy z moim chlopakiem zaczac wspolzyc(dla mnie to jest pierwszy raz) nawet probowalismy ale nic nie wyszlo wlasnie przez to ze mam wewnetrzna blokade!!!!!co ja mam robic????
zaczynam juz fiksowac o ciagle o tym mysle i nic mi nie przychodzi do glowy wiec prosze o jakies pomysly Smile
pozdrawiam


----edited by emilka----
trochę zmieniłam tytuł, aby było wiadomo, o co konkretnie chodzi:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Wto Mar 04, 2008 9:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

odpuść po prostu;] na jakiś czas przestań o tym myśleć nie rób z tego problemu pogadaj z chłopakiem bo jego nastawienie też jest bardzo ważne;] żeby nie naciskał itp. i samo przyjdzie z czasem najważniejsze to mieć odpowiednie nastawienie ;] robisz to z myślą ze sie nie uda i sie nie udaje;] prawo murphiego Very Happy wiec najlepiej po prostu odpuścić i poczekać..aż samo przyjdzie ;] kiedyś jak z nim będziesz @@@@@ poczujesz ze jesteś gotowa i już;] bedziesz wiedziała ze możesz

kobiety mają tendencje do samonakręcania;] i obwiniania siebie:)
wyluzuj na jakiś czas chilll:))

albo zapytaj sie ginekologa wiem ze jest takie schorzenie dot. pochwy ale nie pamiętam jak sie nazywa ale zaraz emilka albo wiatr nadzieji nas oświeci:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Mar 04, 2008 9:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

heh mikmik, pewnie Ci chodzi albo o:
- pochwica/waginizm - mimowolny skurcz mięśni przedsionka pochwy (przy chęci wprowadzenia jakiejkolwiek rzeczy do pochwy)
lub
- dyspareunię - ból w czasie stosunku (też zwykle wynika z psychiki)

ale tutaj to chyba bardziej to pierwsze. trzeba się wyluzować, zadbajcie o przyjemną atmosferę, długą grę wstępną..
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tola



Dołączył: 13 Sty 2007
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 04, 2008 10:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z chlopakiem nie mam problemow jest mily i czuly i w ogole nie naciska Very Happy pani ginekolog powiedziala zeby kupila sobie jakis zel ulatwiajacy stosunek i ze to tez powinno pomoc.
wiecie latwiej powiedziec a trudniej zrobic
no ale sie postaram dac na luz
dziekuje slicznie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malwinka88



Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 93

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 05, 2008 11:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zastanów się, czy nie stresujesz sie czymś (podświadomie), np. że ktoś nagle wróci do domu itd. Jeśli czujesz, że miejsce jest ok i to właśnie z tą osobą chcesz to zrobić to stosując powyższe rady powinno się udać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Sro Mar 05, 2008 4:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

heh a moze włąsnie jest za czuły;] i taki nijaki;] w tym i Cie to nie kreci;]
ale miałem racje ze emilka zaraz zabłyśnie:)))) Very HappyVery Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tola



Dołączył: 13 Sty 2007
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 05, 2008 5:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mikmik ma racje nakrecilam sie obwinialam i to mnie zgubilo Sad
wzielam powyzsze rady do serca i daje na luz nie mysle (jak narazie dziala) Very Happy
poza tym ja lubie czulych facetow a moj tu sie sprawdza w 100% Wink
dziekuje wam
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Sro Mar 05, 2008 6:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja se nakrecalam ze bedzie bolec i wogole wyobrazalam sobie to jako mega "wstrzas" a wystarczylo tylko sie rozluznic i tylko mamla chwilke zablolalo Smile i najlepiej moim zdaniem jak pierwszy raz to spontan Razz i nie jest planowany. Wtedy sie tak tego nie przezywa..przynajmniej ja tak mialam.
Powrót do góry
Weronika_1991



Dołączył: 21 Mar 2008
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 21, 2008 6:40 pm    Temat postu: Próba sexu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziś chciałam się kochać ze swoim chłopakiem, ale nie potrafił wsunac swojego członka ... Czy to jest możliwe, a może stres spowodował taki end ?

---edited by Wind_Of_Hope---
Prosze pisac w specjalnym dziale! temat przenosze w odp. miejsce Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nelly



Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 21, 2008 7:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mi się wydaje że to stres Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group