Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem z przedwczesnym wytryskiem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czarekm



Dołączył: 20 Kwi 2015
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 20, 2015 4:46 pm    Temat postu: Problem z przedwczesnym wytryskiem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od niedawna jestem z nową dziewczyną. Rozpoczęliśmy współżycie. Bardzo mi się podoba, mam wielką ochotę na nią - czy to może być przyczyna moich problemów z przedwczesnym wytryskiem? Wystarczy kilka ruchów i koniec.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
warbar
Spamer


Dołączył: 09 Sie 2012
Posty: 39

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Wto Kwi 21, 2015 11:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Problem ten dotyczy bardzo wielu młodych mężczyzn.

Próbowałeś może masturbacji przed stosunkiem?

Dobre efekty dają również prezerwatywy opóźniające wytrysk ( durex i unimil mają takie specjalne serie).
Ewentualnie są w sieci do kupienia różne wspomagające produkty , na przykład żele czy chusteczki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
czarekm



Dołączył: 20 Kwi 2015
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 22, 2015 6:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Masturbacji jeszcze nie próbowałem. Nie próbowałem, bo po niej uchodzi powietrze i przestaję mieć ochotę na seks. Jeżeli chodzi o prezerwatywy to używałem kidyś tego durexa - efekt był taki sobie. Nie lubię tego robić w gumce. Innych rzeczy nie stosowałem - żeli czy chusteczek. A są jeszcze jakieś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
warbar
Spamer


Dołączył: 09 Sie 2012
Posty: 39

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sro Kwi 22, 2015 11:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pewnie,że tak. I jest tego bardzo duzo. Odradzam trochę zamawianie nieznanych środków od sprzedawców na allegro bo praktycznie nic nie działają.

Jeśli nie chcesz brac niczego takiego to proponuję sobie kupić chusteczki. Używasz przed stosunkiem ( może Ci kobiet na przykład wetrzeć w ramach gry wstępnej).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
czarekm



Dołączył: 20 Kwi 2015
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 23, 2015 11:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czytałem o różnych tabletkach ale na razie chciałbym raczej spróbować czegoś innego Razz Nie mam trochę zaufania do brania tabsów tak więc nie wiem czy chcę próbować.

A te chusteczki to gdzie można kupić? W aptece tak jak normalne gumy czy trzeba zamawiać przez internet?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
warbar
Spamer


Dołączył: 09 Sie 2012
Posty: 39

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pią Kwi 24, 2015 9:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kupisz przez internet. Generalnie podobne działanie do prezerwatyw ale moim zdaniem chusteczki dają o wiele przyjemniejszy efekt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sztefanka



Dołączył: 13 Kwi 2018
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 13, 2018 2:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak nie chcesz brać pigułek, to możesz spróbować specjalne prezerwatywy, które opóźniają wytrysk dzięki żelowi znieczulającemu (chyba durex) > Jeżeli wcześniej nie miąłeś takich problemów, to pewnie problem przejściowy, związany ze stresem z powodu nowej partnerki. Jakby sie utrzymywał to idz do lekarza, zapisze leki, ktore powinny pomoc. Tu piszą o leczeniu wczesnego wytrysku, ale leki które proponuja maja jakies z d..py ceny. W aptece taniej, tylko recepta potrzebna https://www.121doc.com/pl/przedwczesny-wytrysk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group