Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

problem z pozycja

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sonia



Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 88

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 24, 2007 11:34 am    Temat postu: problem z pozycja Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam problem,bo kochajac sie z chlopakiem zazwyczaj ja jestemna gorze i potem on nademna czyli normlan pozycja misonarska ,ale jak otem wrcam ja na gore to boli mnie w sordku i nie wiem dlaczego;/ uzywamy prezerwatywy i zastanawiam sie czy to wlasnie przez nia mamproblem z orgzamem?pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Lip 24, 2007 12:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sonia mysle ze Twoj facet ma sie czym pochwalic ze tak powiem Wink natura hojnie obdarzyla i boli Cie jak jestes w tej pozycji. Gumka = orgazm? hmm zalezy...byc moze i przez gumke nie mozesz osiagnac orgazmu,albo za mało sie skupiasz heh Wink jesli nie boisz sie kochac bez gumy to moze sproboj w dni niepłodne?nawet jesliby doszlo do wytrysku to nie byloby szans na ciaze.
A co do pozycji to poszukajcie wspolnie przy ktorej pozycji czulibyscie sie najlepiej. Przeciez najwazniejsza jest przyjemnosc nie? heh pzdr. Very Happy Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sonia



Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 88

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 24, 2007 2:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no probowlaismy paru roznych pozycji;p hehe nie mowie ze gimka=orgazm,tylko wlasnie mysle ze to wlansi eprzez gumke nie moge dojsc;/ yh no wlasnie teraz mam nieplodne ,wedlug kalendarzyka dkonczyly mi sie w srode ale teraz wiem ze ma napewno nieplodne bo mam sucho i nie mam sluzu. ale wlasnie boje sie ze jak by doszedl we mnie to by moglybyc jakeis szanse(mowa o sexie bez gumki),
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Lip 24, 2007 2:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sonia a jak długie masz cykle?? jesli 28dniowe to na 10 dni przed okresem mozesz spokojnie sie kochac bez gumki. Pod warunkiem ze cykle sa regularne. Skoro mowisz ze nie ma sluzu,jest sucho to na bank jest i bezpiecznie. Jesli jednak boisz sie ze dojdzie to moze kup globulki dopochwowe?maja na celu zatrzymanie plemnikow jesli dojdzie do wytrysku(cena ok.12zł). powodzenia Laughing Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sonia



Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 88

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 24, 2007 2:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hm...powiem CI tak ze przez pol orkumiaam 28 dniowe i jak w kalzendzaryku ale ostatnie miesiace to mam 26 dniowe.wlasnie chyba sie przejde po te globulku:) wlasnie wole bez gumki bokurde wkurza juz mnie ona;/a do tabletek jeszcze nie wiem,niejestem rzekonana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Lip 24, 2007 2:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

skoro tak to podam od razu nazwe- Patenex Oval Wink bedziesz zadowolona tylko powiem jedna rzecz- opoznil mi sie przez nie okres jakos o tydzien jak je brałam...a tak to same plusy Wink nie wiem czy to normalne,moze u Ciebie bedzie wsio ok. heh
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group