Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem z pochyleniem członka.

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
benu111



Dołączył: 26 Gru 2009
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 26, 2009 4:40 am    Temat postu: Problem z pochyleniem członka. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam od pewnego czasu mam pewien problem i zastanawiam się czy to jest normalne czy nie.Więc członek się pochyla w lewą stronę i nie wiem jak to zmienic pozaty również zauważyłem, że jedno jądro też po lewej stronie zwisa jakby trochę niżej a jak dotykam tego przewodu dochodzącego do jądra to jest w jednym miejscu trochę grubszy.Nie martwiłem sie na poczatku bo gdzie czytalem że to w końcu ustępuje ale nic takiego się nie dzieje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Gru 26, 2009 3:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale masz tak od pewnego czasu? bo wg mnie to zupełnie normalne....
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mario060



Dołączył: 29 Gru 2009
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 02, 2010 12:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tez tak mam i moj kolega ktorego dobrze znam tez tak ma... to jest od masturbacji... wiec teraz juz z tym nie zrobisz.. no moze operacja.. albo zmiana na lewa reke? ;]

Edit.
Sorry za slownictwo. juz zmienilem.. no tego to nie wiedzialem.. no ale mi sie wydaje ze kiedys tak nie mialem.. Smile


Ostatnio zmieniony przez mario060 dnia Sob Sty 02, 2010 7:06 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Sty 02, 2010 4:13 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mario mylisz się...To nie jest od masturbacji.

To jest całkowicie naturalne. Ciało jamiste nie wypełnia się krwią równomiernie stąd różnego rodzaju odchylenia członka.

Co do położenia jąder, też jest to całkowicie normalne. Bo jedno zawsze jest położone wyżej niż drugie.


LUDZIE! POCZYTAJCIE TROCHĘ ZANIM NAPISZECIE JAKIEŚ BZDURY NA FORUM!!!
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Sty 02, 2010 1:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no i troche kultury by sie przydało.

walenia konia... pfff ... nast razem bedzie ostrzezenie. idz po słownik i pomysl jakimi wyrazami mozna zastapic owe słowa.



wind, staraj sie nie odbiegać od tematu. gracias. emilka
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
benu111



Dołączył: 26 Gru 2009
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 04, 2010 2:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Więc zrozumiałem że nie da się tego zmienić więc tak zostanie ale z zwisaniem jąder mam wątpliwości bu u mnie to wygląda trochę dziwnie bo to nie jest lekka różnica tylko dość spora pozatym mam wrażenie że na workach od lewego jądra tego bardziej wysuniętego włosy prawie nie rosną a przecierz powinny pozatym widze również jakby popękane żyłki w tym miejscu to też jest normalne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Sty 04, 2010 10:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zastanów się. Nosisz spodnie. Jądro jest bardziej wysunięte ku dołowi. To się bardziej obciera prawda? Więc to normalne ze tam będzie nieco mniej włosów...

To jest normalne. Chyba że wyczuwasz np tylko jedno jądro w worku mosznowym no to wtedy może być tak, ze jedno jądro Ci nie zstąpiło i konieczna wizyta u lekarza.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
benu111



Dołączył: 26 Gru 2009
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 05, 2010 2:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ciekawe od kiedy włosy wylatują od obcierania sama to wymyśliłas ?
Pozatym nie że jest nieco mniej tylko w sensię że są miejsca gdzie jest więcej albo gdiz nie ma praktycznie wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Sty 06, 2010 12:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie odpowiadają Ci rady to nie musisz korzystać z tego forum.

Włosy nie wypadają, tylko się wycierają. I to jest normalne. To, że owłosienie nie jest równomierne, też jest normalne. Obie połowy ciała człowieka mimo wszystko się różnią...

I nie wymyśliłam nic tylko tak po prostu jest.

Jeśli nie czujesz żadnego bólu świądu pieczenia czy czegokolwiek nie masz się czym martwić.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
siemka123456789



Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 04, 2010 4:47 pm    Temat postu: czesc Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mój penis w zwodzie ma 17 cm i j jest krzywy w lewa strone czy to dobrze

przeniosłam do odpowiedniego działu i przyłączyłam do istniejącego już tematu
Gosia85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group