Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem z otyłością

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
razus



Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 25, 2013 1:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jesteś młody i jeszcze niedoświadczone ,ale nie rób tego , nie bierz amfetaminy. Widziałem co może zrobić z człowieka, a po za tym to uzależnia. A jak przestaniesz brać to bądź pewny ,ze przytyjesz jeszcze więcej, także to nie rozwiązuje problemu. Musisz tak zrobić aby twój bilans energetyczny był minimalnie ujemny, po jakimś czasie powinieneś zgubic wagę. Musisz być wytrwały.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rocki
Spamer


Dołączył: 20 Gru 2012
Posty: 85

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 16, 2014 9:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja ciocia leczyła otyłość w Lux Medzie, zakładali jej tam opaskę na żołądek, ale opaska to nie wszystko. Najpierw trzeba przejść liczne badania i konsultacje z tego co wiem ciotka miała robione np. badanie ciała metodą bioimpedancji elektrycznej, ktora oszacowuje przemiane materii. Po zabiegu, też miała zapewnioną opiekę medyczną, w sensie lekarz, dietetyk i psycholog. Teraz pozostaje tylko pod ogólną opieka lekarską, ale nawet sobie nie wyobrażacie jaka przemianę psychiczną przeszła, ten zabieg naprawdę wiele dla niej znaczył.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group