Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

problem z okiem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lillasabo@interia.pl



Dołączył: 02 Mar 2016
Posty: 60

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 26, 2017 9:26 pm    Temat postu: problem z okiem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

trochę się bawiłam w majsterkowanie i zaprószyłam sobie do oka drewniane wióry, niby oko nie uszkodzone ale piecze i ciągle mam wrażenie że tam cos w nim zostalo, przepłukiwałam solą fizjologiczną, do okulisty na nfz prędko się nie dostanę, co jeszcze moze pomóć??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lineska



Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 29, 2017 12:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kup sobie krople hialeye, mi one pomagają jak coś się mi się dzieje z oczami, pomagają na zaczerwienione, przekrwione oczy, mnie często różne kosmetyki podrażniają i zawsze wtedy się ratuję tymi kroplam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lillasabo@interia.pl



Dołączył: 02 Mar 2016
Posty: 60

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 26, 2017 10:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kupiłam, niezłe są, pieczenie szybko ustało, teraz sobie zakraplam jak siedzę więcjej przy kompie, fajnie że można długo stosować po otwarciu, bo chyba aż pól roku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
yaska



Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 25, 2017 11:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ostatnio miałam to samo, bylismy na plazy, strasznie wiało, piasek jakos się do oka dostał, ze 3 dni mnie to męczyło, a sól fizjologiczna nie dawała rady. Po tych kroplach już następnego dnia była poprawa, oko przestało piec i dało się normalnie funkcjonować, bez mrużenia oczu całymi dniami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zoltapigwa



Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 125

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 23, 2017 9:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy tych kropli można też używać jak ktoś nosi soczewki ? szkod ami rezygnować z soczewek, a niestty coraz częsciej czuję jakby piasek czy coś w oczach, i domyślam się ze to przez soczewki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lkeiders



Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 20, 2017 11:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma to jak solidne soczewki które nie podrażniają oka trzeba na to zwracać uwage kup sobie na http://www.soczewki.net.pl/ znajdziesz ciekawe i fajne soczewki które będą idealne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karina90



Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 23, 2017 4:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Krople hialeye mogą pomóc. Ja ich używam na codzień, ale też kiedyś podrażniłam sobie oko i bardzo fajnie złagodziły stan zapalny. Oko bardzo mnie piekło a po tych kroplach było dużo lepiej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group