Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

problem z odbytem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ktos123



Dołączył: 19 Paź 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 19, 2007 8:13 am    Temat postu: problem z odbytem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
Mianowicie mam taki problem zawsze od malego wdalalem pokarm co jakis czas tak mniejwiecej 3-4 dni do 6 najwiecej poprostu sam wtedy mialem potrzebe, a dokladniej moim problemem jest to ze od jakiegos czasu dzisije sie cos niepokojacego bo gdy przeczyszczma odbt po wdaleniu wchodzi przez niego jakas taka gorka, niewiem co to wogule jest, pojawila sie od jakiegos 1 -2 miesiecy niewiemco to wogule jest.. jest jakas taka kladka, ale wstaje na dlugosc ok 1.5 - 2 cm prosze powiedzcie mi co to moze byc? Jestem mezczzna 18 letnim

---

troche niezrozumiale napisany post.. zmieniam tytul na bardziej sugerujacy problem - helloween


----edited by emilka-----
dla tych, którzy nie rozumieją treści posta:
autor pisze, że:
zawsze od małego wypróżniał się mniej wiecej co 3-4dni (max 6).
problem: podczas higieny po oddaniu stolca wyczuwa górkę w odbycie. wystaje ona na dł. ok. 1,5-2cm. pojawiła się 1-2 miesiące temu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Angelika404



Dołączył: 16 Paź 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 19, 2007 10:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem sa to początki żylaków odbytu spróbuj zrobić nasiadówki z kory dębowej tak mi lekarz powiedział ale najlepiej iść z tym do lekarza i on sam ci doradzi i przypisze odpowiednią maść
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pią Paź 19, 2007 2:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja powiem że nie wiem co tam jest napisane. Może kolega napisze zrozumiale? Idea
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Redziu



Dołączył: 28 Paź 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Edinburgh
PostWysłany: Nie Paź 28, 2007 1:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, jestem mezczyzna 20stoletnim i mysle ze mam bardzo podobny problem... przed wczoraj wyskoczylo mi w okolicy odbytu "cos" co jest wielkosci pileczki do ping ponga i okropnie boli, jest to dosc twarde oraz ma dosc slizga lub gladka skore... nie wiem czy powinienem isc z tym do przychodni czy moze moglby mi ktos pomoc i doradzic co mam zrobic... jest to dziwna spraawa wiec nie chce od razu leciec z tym do lekarza...
Bede bardzo wdzieczny i dziekuje z gory... Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Iwa
Przyjaciel forum


Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 179

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Paź 28, 2007 1:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też myślę, że to jakieś żylaki odbytu, pędź do lekarza, póki to początki.
_________________
Nie poddaj się...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group