Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

problem z oczami

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Okulistyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karolajjnn



Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 03, 2012 11:46 pm    Temat postu: problem z oczami Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rok czy dwa lata temu zrobiła mi się plamka, która latała mi wraz ze wzrokiem coś jak męt ale zniknęło i pojawiło się znowu w tym roku, byłam z tym u okulisty a ona powiedziała mi, że z wysiułku (kaszel lub zwracanie) coś tam mi pękło i mam nitke w ciele szklistym. ( ogolnie mam słabe naczynka krwionośne) i kazała się przyzwyczaić. Aczkolwiek moja pani doktor powiedziała, że może się to wchłonąć. Bardzo mi to przeszkadza. Do tego patrząc na niebo mam wrażenie jakby padał śnieg, ale nie dużo drobinek, tylko mało, ale latają mi przed oczyma, w nocy jednak śnieży mi bardzij do tego patrząc na jakies powierzchnie mam wrażenie jakby padał deszcz:( naprawdę nie wiem co już robić, płaczę po nocach i cały czas o tym myśle. mam naprawdę dużo stresu związanego z tego roczną maturą i mam dosyć poważne problemy w domu i problemy z żołądkiem. czy to mi minie? biore witaminy, ale czy jeszcze coś powinnam Sad pomóżcie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asia29



Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 113

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Sty 13, 2012 11:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zaufać lekarzowi, a jeśli nie ufasz tej okulistce to idź do innego okulisty. Jeśli diagnoza się potwierdzi, to uwierz lekarzowi nie stresuj się.
Nerwy tez potrafią nam płatac różne figle, zdarza się ze różne objawy somatyczne sa na tle nerwowym i wydaje nam sie, że np. zaraz umrzemy na serce a po badaniach okazuje się, że serce jest zdrowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Bączek



Dołączył: 04 Lut 2012
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Lut 04, 2012 11:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To nie jest problem zaufania. Zdarza się, że lekarz, którego znamy, któremu ufamy - nie może postawić trafnej diagnozy, bo ma za mało danych, a czasem sam wywiad nie wystarcza.
Jeśli problem trwa, trzeba ponowić wizytę lub skonfrontować z innym doktorem - Twoja okulistka na pewno się nie obrazi. Gdy miałem problemy z atakami duszności i bólami za mostkiem, dopiero piąty lekarz znalazł przyczynę. Wcześniej zbywano mnie nadciśnieniem (którego nie mam) lub nerwicą wegetatywną (która jest jak yeti).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Piotru19



Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 60

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 21, 2012 10:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może to na tle migrenowym!? Poczytaj o aurze migrenowej! Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jadzia79



Dołączył: 26 Lut 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 26, 2015 2:20 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, możliwe że to to ci dolega!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
starakandrzej



Dołączył: 11 Mar 2015
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sro Mar 11, 2015 1:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Piotru19. bardzo często w takich przypadkach powodem jest migrena. Lepiej jednak udać się do okulisty aby sprawdził Ci oczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dynamical



Dołączył: 05 Kwi 2017
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 10, 2018 11:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja miałem podobne objawy i chorowałem na to co napisał Piotrek Wink

_________________________________________
leczenie amd gliwice http://pryzmat-okulistyka.pl/iniekcje-doszklistkowe-eylea/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Okulistyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group