Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

problem z nosem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Endokrynologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
imo



Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 13, 2007 5:48 pm    Temat postu: problem z nosem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam
jakies 1/2 roku temu mialem problemy z zatokami, szybko je wyleczylem, jednak w czasie leczenia musialem brac krople otrivin w celu odtykania nosa. od tamtego czasu moj nos jest wciaz zatkany, przez co w pewnym sensie ualeznilem sie od uzywania tych kropli. postanowilem je rzucic. od 2 dni biore rutinoscorbin i smaruje blone sluzowa kremem. strasznie sie przy tym oczywiscie mecze, stad moje pytanie: jak duzo czasu potrzebuje moj nos na odzwyczajenie sie od uzywania tych kropel? gdzies cos czytalem ze to moze byc nawet kwestia 3 dni, ale nie wiem czy to prawda
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
imo



Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 13, 2007 9:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ponawiam pytanie, bo chyba nikt narazie nie zwrocil na nie uwagi, bardzo mi zalezy na odpowiedzi na nie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Endokrynologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group