Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

problem z nerka.....i zdrowiem po przeszczepie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
joanna27_tomek



Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: starogard gdański
PostWysłany: Wto Maj 11, 2010 12:14 am    Temat postu: problem z nerka.....i zdrowiem po przeszczepie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w zeszłym roku miałam przeszczep nerki...dokładnie we wrzesniu 2009 w gdańsku we wrześniu ...po przeszczepie pojawily sie bole w nodze pozniej po wypisaniu do domu bole nasilały sie ,po 3,5 miesiaca zostały zrobione badania kontrolne ,o których okazał sie tentniak w miejsca wszczepienia nerki ...po zrobieniu operacji usuniecia tentniaka zrobil sie kolejny objawy sie powtórzyły ...znów operacja usuniety tentniak z nerka ... okazało się ze jest zakażenie grzybiczne ....zakażenie grzybem najprawdopodobnie przy przeszczepie ,skora druga nerka która została przeszczepiona drugiej osobie nie wykazuje u niej takiego zakażenia grzybicznego...oczywiscie lekarze jak to lekarze ,brak informacji na ten temat ,nie potrafią sensownie odowiedzieć na pytanie z kąt ten grzyb.....


jeszcze powracajac do drugiej operacji usuniecia tetniaka i oczywiscie zdrowej nerki pobrali mi zyle z drugiej nogi zeby zrobic bajpass w miejscu wyciecia tentniaka .......teraz pojawil sie problem z druga noga ...jak oni powiedzieli<lekarze>zrobil sie tak zwany chloniak <krwiak>teraz pytanie do was czy ktos mial takie problemy a jesli nie to gdzie mozna szukac takiej pomocy bo sama juz sobie nie daje rady z tym prosze o pomoc ,,teraz leze w szpitalu nie wiem naprawde jak sobie pomóc i gdzie sie zwrucic skoro lekarze albo nie chca albo nie potrafia pomoc .....POMOCY......tel.728934626
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group