Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem z moszna

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hkh23



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 06, 2010 9:10 pm    Temat postu: Problem z moszna Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na mojej mosznie pojawiły się "krosty", tak jakby normalny trądzik, ale ten zamienia się w guzki. Mam to od dłuższego czasu, może ktoś przez to przechodził, lub wie, jak to leczyć. Liczę na szybką odpowiedź.

Pozdrawiam,
hkh.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Wrz 06, 2010 10:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Swędzi, piecze? Małe krosty to normalna sprawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
hkh23



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 07, 2010 6:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czasami swędzi, ale to już nie są małe krosty.. określiłbym to mianem wrzody.. także nie wiem, co to może być.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Wto Wrz 07, 2010 7:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak chcesz możesz zrobić zdjęcie. Ale wg. mnie to lekarz na pewno nie zaszkodzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group