Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem z macica po porodzie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karotka



Dołączył: 16 Mar 2007
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Pabianice
PostWysłany: Pią Mar 16, 2007 8:15 pm    Temat postu: Problem z macica po porodzie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi sie ze po porodzie zaczela wypadac mi macica. Czy moze mi ktos powiedziec jak to sie leczy? i czy napewno ona wypada a nie dzieje sie cos innego. po czym poznac ze ona wypada. boje sie i nie wiem czy mam racje ze cos jest nie tak. Lekarz na wizycie kontrolnej stwierdzil ze wszystko jest dobrze a je mimo wszystko sie niepokoje bo znam swoje cialo. pomozcie mi. prosze


-------edit by drapaka--------
temat przesunięty do działu "ciąża i poród"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Mar 16, 2007 8:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm... a jesli mozna wiedziec to ile masz lat? moim zdaniem jezeli lekarz nie stwierdzil nic niepokojacego to znaczy ze wszystko jest oki bo jezeli zeczywiscie macica wypada to lekarz na pewno by to zauwazyl albo poprostu wypadal palpacyjnie... ale jezli zeczywiscie cos cie niepokoi to moze idz do innego lekarza .... a powiedz mi na jakiej podstawie stwierdzila u siebie ta przypadlosc??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karotka



Dołączył: 16 Mar 2007
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Pabianice
PostWysłany: Nie Mar 25, 2007 11:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Teraz mam 20 lat a urodzilam 7 miesiecy temu. Kiedys uzywalam tampony a teraz nie moge bo nie moge go zaaplikowac. wysuwa sie. nie moge go wsunac dalej. bo to miejsce gdzie powinien byc tampon obsunelo sie nizej...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Mar 25, 2007 12:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze skonsultuj sie z innym lekarzem??? Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Nie Mar 25, 2007 12:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm... 7 miesiecy to stosunkowo niedlugo, wiec moze jeszcze wszystki ci sie "tam" nie zregenerowalo, moze zle zszyli.... ja na twoim miejscu powiedziala bym o tym ginowi albo przeszla sie do innego bo z tym wypadaniem macicy to troche, nawet bardzo troche za wczesnie Smile mysle ze to musi chodzic o cos innego... pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karotka



Dołączył: 16 Mar 2007
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Pabianice
PostWysłany: Wto Mar 27, 2007 12:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie mialam naturalnego porodu.Dziecko urodzilo sie przez cesarskie ciecie. wiec nie ma mowy tu o zlym szyciu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Mar 27, 2007 3:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to zle szycie wykluczamy... a jezeli twoj ginekolog nic nie widzi to przejdz sie do innego...pamietaj co dwie glowy to nie jedna, moze ten potraktuje twoje obawy bardziej powaznie, zycze powodzenia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karla



Dołączył: 16 Sty 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 16, 2008 12:11 am    Temat postu: Wypadanie macicy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam.mam problem.lekarz stwierdzil u mnie wypadanie macicy.czy sa na to jakies leki?czy tylko operacja?czy to cos powaznego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Sty 16, 2008 12:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z tego co sie orietuje to leczy sie tylko operacyjnie, trzeba podwiazac wezadla macicy... po operacji powinno byc wszystko dobrze - nieleczone moze nawet doprowadzic do tego ze wypadnie macica przez pochwe wiec lepiej poddac sie operacji jaknajszybciej....
powodzenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
izka1977



Dołączył: 03 Cze 2008
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Francja
PostWysłany: Wto Cze 03, 2008 6:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak wspomniala pietuszka leczy sie to operacyjnie, mozna jednoczesnie zrobic plastyke pochwy na kase chorych z tego co slyszalam tez jest mozliwosc. radze wizyte u dobrego ginekologa. przypadlosc wypadania macicy jest najczesciej przypadloscia u szczuplych kobiet i wiaze sie czesto z nietrzymaniem moczu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group