Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem z kostką

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Vitali



Dołączył: 16 Kwi 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 16, 2010 11:02 am    Temat postu: Problem z kostką Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
Miałem wczoraj wieczorem mały wypadek a mianowicie spadłem ze schodów. Na szczęście nie z samej góry tylko z dwóch ostatnich. Upadłem na prawą nogę, bolało jak cholera. Ale trochę rozmasowałem i ból był do zniesienia. Wczłapałem się na górę, noga przy kostce spuchła i oczywiście bolało. Rodzicielka zrobiła opatrunek z octu (?) i poszedłem spać. Dzisiaj rano jest znacznie lepiej. Jak siedzę lub leżę to nawet nie czuje że coś się stało, opuchlizna prawie zeszła. Jednak gdy stoję, próbuję chodzić lub kręcić stopą to ból wraca. To może być coś poważnego? Leżeć przez weekend czy do lekarza?
Dzięki

zwróć uwagę na to co piszesz. tytuł ma zawierać tytuł a nie dodatkowe litery i cyfry bez związku ze sprawą.
edytowałam
Gosia85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Maniek5



Dołączył: 16 Kwi 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 16, 2010 1:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

idż do lekarza Smile
mówię ci lepiej się przejść niż potem narzekać. Jak by się okazało,że masz złamaną kość to jakby się zrosła to by ci musieli sami łamać. Lepiej dla świętego spokoju się przejść do lekarza,najwyżej dostaniesz gips i po sprawie,a tak to póżniej jeszcze będziesz miał problemy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Wto Kwi 20, 2010 4:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Vitali
jeśli do kilu dni ból nie przejdzie lub się nasili idź do lekarza.
pomocny może też być altacet w maści - jest lepszy od tego rozpuszczalnego w wodzie bo tak nie śmierdzi i nie brudzi. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group