Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem z erekcją u partnera

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
urm



Dołączył: 04 Sty 2017
Posty: 121

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 04, 2017 9:17 am    Temat postu: Problem z erekcją u partnera Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, od niedawna mam nowego partnera, rozpoczęliśmy współżycie i jak się okazało jest problem. Opiszę to praktycznie:
on ma małego i chudego penisa, ja jestem "ciasna", podczas stosunku penis się wysuwa, jest miękki, czasem jest problem z wprowadzeniem z powodu tej miękkości. Jaka może być tego przyczyna? Ktoś spotkał się z podobnym problemem?
Co robić? Zależy mi na nim ale nie chciałabym go wystraszyć sugerując mu jakiś środek na erekcję.

Proszę o odpowiedzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
michalz



Dołączył: 03 Sty 2017
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Sty 04, 2017 3:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przyczyn może być kilka. Może być rzeczywiście jakiś problem z potencją. Może być jakiś przestraszony bądź onieśmielony. Wtedy też może być problem z potencją. Spróbujcie może trochę alkoholu. Alkohol zwykle pomaga w takich sytuacjach. Jeżeli nie pomoże to zacznijcie od środków bez recepty a więc man tabs bądź eromen. Jeden i drugi jest całkiem dobry i powinien pomóc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
urm



Dołączył: 04 Sty 2017
Posty: 121

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 05, 2017 8:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No włąsnie nie pasuje mi tutaj żaden powód. W pracy trochę stresu ma ale ponoć zawsze miał. Nie sądzę aby tutaj się coś za specjalnie zmieniło w temacie. Nie pije dużo alkoholu. Na weekendy czy też piwko okazyjnie wieczoem. Sportu to faktycznie nie uprawia ale odżywiamy się zdrowo. Próbowałam z nim rozmawiać ale on za bardzo nie chce. No i nie wiem jak zacząć aby się nie obraził/
Czy te środki to są do kupienie w aptece?
_________________
http://www.biomedical.pl/forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
michalz



Dołączył: 03 Sty 2017
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Sty 05, 2017 2:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

urm napisał:
No włąsnie nie pasuje mi tutaj żaden powód. W pracy trochę stresu ma ale ponoć zawsze miał. Nie sądzę aby tutaj się coś za specjalnie zmieniło w temacie. Nie pije dużo alkoholu. Na weekendy czy też piwko okazyjnie wieczoem. Sportu to faktycznie nie uprawia ale odżywiamy się zdrowo. Próbowałam z nim rozmawiać ale on za bardzo nie chce. No i nie wiem jak zacząć aby się nie obraził/
Czy te środki to są do kupienie w aptece?


A aptece - a wiesz, że nawet nie wiem. Zwyle zamawia się je z internetu. Najczęściej z intymnosc pl

Rozmowa jest ważna i od tego bym zaczął. Środki możesz zamówić, nie zaszkodzą. Zresztą patrz na skład. Arganina działa tak, że wykorzystuje tlenek azotu do lepszego ukrwienia narządów rodnych. Łatwiej więc osiągnąć erekcję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group