Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem z ciałem!!!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sandrusia1989



Dołączył: 20 Cze 2006
Posty: 77

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 20, 2006 8:22 am    Temat postu: Problem z ciałem!!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej!
Moim problemem sa male piersi chcialam sie dowiedziec do ktorego roku zycia rosna piersi u kobiet.I jeszcze jedno kiedy rzezbia sie brodawki chodzi mi tu o wypuklenie ze sa widoczne .A czy sa w aptekac jakies tabletki na zwiekszenie piersi???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sandi
Gość









PostWysłany: Czw Lip 20, 2006 10:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moim problemem są nie małe piersi ale właśnie brak widocznym sutków :/ Wydaje mi sie że powinnam mieć juz je wypukłe a nie mam i mnie to drażni. A do kiedy rosną piersi to nie bardzo wiem i nie chce wypisywać głupstw Smile
Powrót do góry
Jah



Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 86

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gdańsk
PostWysłany: Pią Lip 21, 2006 5:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak już pisałem - każdy człowiek jest inny. To tak primo.


A po drugie zauważę że zdarzają się przypadki że przyrost tkanki piersi ;] następuje dopiero po 20 roku życia u kobiety.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group