Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem z barkiem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pyfcia



Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 17, 2010 10:52 pm    Temat postu: Problem z barkiem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od pewnego czasu boli mnie ramię (lewe),sama nie wiem jak to dokładnie określić, w każdym razie w obrębie obręczy barkowej. Ból nasila się czasem bez przyczyny, a czasem gdy niosę torbę na tym ramieniu-niezależnie czy jest ciężka czy lekka.
Dodam jeszcze że mam 15 lat, więc często noszę plecak.Niestety nawet jeśli mam założony na oba ramiona, lewe mi dokucza. Staram się więc nosić wszelkie torby itp. na prawym barku.
Może ktoś mógłby mi coś doradzić w związku z wyżej opisanym problemem? I czy warto iść z tym do lekarza?-ramię nie dokucza ciągle, tylko od czasu do czasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Czw Lut 18, 2010 8:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pyfcia
Objaw może wskazywać na przeciążenie,zmiany w kręgosłupie.Wskazane jest wykonać RTG kręgosłupa.
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group