Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem w Zwiazku...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kid87



Dołączył: 10 Lip 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 10, 2006 10:39 am    Temat postu: Problem w Zwiazku... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie wszystkich... mam pewien problem jestem ze swoja dziewczyna od kilku miesiecy i jak to kazda para zdaza nam sie zabawiac... jednak tylko recznie bo ona chce byc dziewica do slubu. moj problem polega na tym ze moja dziewczyna nie doprowadza mnie do orgazmu i jest to raczej moja wina poniewaz ciezko mnie podniecic( nie jestem impotentem) i z powodu budowy mojego pennisa cala zoladz nie wychodzi z pod napeltka poniewaz laczy sie to z dosc dotkliwym bolem. czy jest ze mna cos nie tak? i jezeli tak to do jakiego lekarza powinienem sie zglosic w celu zaczerpnieciainformacji ktore moga mi pomoc.

Pozdrawiam i z gory dziekuje za wszelka pomoc i odpowiedzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pon Lip 10, 2006 11:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżęli chodzi o podniecenie to raczej brak doświadczenia i wiedzy, siądzcie sobie przed monitorem razem i poczytajcie chodźby tutaj na forum temat "strefy erogenne" są w tym temacie dwa posty - pierwszy jest o strefach erogennych kobiet a drógi o strefach erogennych mężczyzn.

Myśle że te wskazówki dadzą wam wiele do myślenia (i nie tylko Wink ).

Jeżeli chodzi o ten napletek, to najprawdopodobniej jest to stulejka (nie mogę tego stwierdzić bo nie jesteśmy w gabinecie lekarskim a ja nie jestem lekarzem Wink ). Dość częsta męską przypadłość.

Najlepiej udać sie do lekarza pierwszego kontaktu, on da skierowanie do urologa i już z urologiem omówisz wszystko.

Stosowane są zazwyczaj zabiegi chirurgiczne, są w pełni refundowane przez NFZ, nie ma sie czym martwić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kid87



Dołączył: 10 Lip 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 10, 2006 11:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziekuje Pawle za Odpowiedz ten problem mnie tak martwil ze zaczelaem gleboko szukac po necie i tez stwierdzam ze to stulejka... ciekawe czy to bolesna operacja?? Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pon Lip 10, 2006 12:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie, to jest robione w znieczuleniu.

Spokojnie, najpierw idź do lekarza, zobaczysz co on Ci powie.
To nic strasznego, wiele facetów to przechodzi.

Trochę strachu na początku a potem to już tylko przyjemność z wspólnych uciech Wink będzie dobrze. Tylko nie wpadać w panikę Wink.

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ktos
Gość









PostWysłany: Wto Lip 11, 2006 12:40 am    Temat postu: re Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tez to przeszlem kiedy..
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group