Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

problem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ja_15



Dołączył: 30 Maj 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 30, 2006 11:57 pm    Temat postu: problem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
mam problrm na samym końcu napletka mam coś białego wielkości 1mm nie wiem co to jest i jest zaniepokojony to jest na skórze okrywającej rzołądźjest tego dosy dużo ale tylko na samym końcu! Sad co to może być i czym to wyleczyć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jah



Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 86

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gdańsk
PostWysłany: Sro Maj 31, 2006 8:20 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To są krostki czy jak?
Opisz trochę dokładniej to co widzisz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
themon81



Dołączył: 15 Maj 2006
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Maj 31, 2006 7:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nastepny stulejkowiec odkrywa serek spodlaski Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Czw Cze 01, 2006 3:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

@themon81:
Daruj sobie takie uwagi Wink To nie jest forum młodzieżowe, dla nastolatków Wink
Nikt nikomu nie zabrania uczestniczeniu w forum, ale woleli byśmy aby był zachowany pewien poziom Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pon Cze 05, 2006 2:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak się tego pozbyć? Prosze o POMOC! Sad
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Pon Lip 17, 2006 2:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak wiec powracajac do tematu: Jak się tego pozbyc? Fakt mam stulejke ale z dniana dzien jest coraz lepiej. A to białe to nie mam pojecia co to jest. jest umieszczone na koncu napletka takie bile kropki. I naprawde nie wiem jak sie tego pozbyc. prosze o pomoc! Themon jesli wiesz o co chodzi wypowiedz sie troche szerzej bardzo Cię prosze. Prosze o zainteresowanie sie moim problemem.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group