Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

problem-bialy osad na wargach tuz nad wejsciem do pochwy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
natalka14



Dołączył: 23 Lip 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 23, 2006 12:55 pm    Temat postu: problem-bialy osad na wargach tuz nad wejsciem do pochwy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

prosze o pomoc niedawno pojawil mi sie w tym miejscu bialy osad,jest tez zaczerwienienie i lekkie pieczenie i swedzenie.zaznaczam,ze nie kochalam sie jeszcze z facetem,ale uprawialismy seks oralny.niedwno bylam tez nad woda wiec moze to przez to.z gory dzieki za odpowiedzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jah



Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 86

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gdańsk
PostWysłany: Nie Lip 23, 2006 1:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A z higieną jak stoisz? I swoją drogą po co 2 tematy założyłaś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
natalka14



Dołączył: 23 Lip 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 23, 2006 2:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

1.niechcacy
2.nie mam problemow z higiena-gdyby to bylo z tego powodu chyba bym tu nie pisala,he? po raz pierwszy mi sie cos takiego przytrafilo i myslalam, ze moze ktos mi cos poradzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mon



Dołączył: 16 Cze 2006
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 23, 2006 2:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze to grzybica....ja tez mialam podobny osad, poszłam do ginekologa i tak sie własnie okazało....z higiena tez oczywiscie nie było problemu Wink po prostu kazał pzrestawic sie z srodków kosmetycznych na takie kupowane w aptece, np tantum rosa, poza tym przepisał maść gynoxin i pomogło Smile to tylko brzmi tak strasznie, ale nie ma sie czym przejmowac, naprawde
zreszta idz do ginekologa, on Ci najlepiej poradzi, ja moge sie mylic, ale objawy miałam podobne
pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jah



Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 86

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gdańsk
PostWysłany: Nie Lip 23, 2006 3:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiesz, różne ludziska się spotyka. Dla niektórych prysznic raz w tygodniu( bądź m-cu) wystarczy a dla innych raz dziennie to mało.

Pójść do lekarza napewno nie zaszkodzi. Spytaj partnera czy czasem nie ma problemów z czymś takim.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pon Lip 24, 2006 4:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

okazalo sie ze to zwykly stan zapalny-podraznienie + woda z kompieliska.dzieki za pomoc
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group