Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Prezerwatywy dla kobiet

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mONIŚ22



Dołączył: 08 Gru 2015
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 08, 2015 11:02 am    Temat postu: Prezerwatywy dla kobiet Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Ostatnio czytałam o prezerwatywach dla kobiet, stąd moje pytanie- korzystał ktoś kiedyś ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KingaWoronko



Dołączył: 09 Gru 2015
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 10, 2015 9:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Razem z mężem zamówiliśmy przez Internet, dziwny sposób antykoncepcji. Dosyć niewygodny i mało komfortowy, ale jak chcecie coś nowego spróbować, to czemu nie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
SmerfetkaJa



Dołączył: 08 Gru 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 18, 2015 10:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Heh myślałam że to jakiś żart, ale na serio to istnieje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Stynka



Dołączył: 02 Lut 2016
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 04, 2016 2:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jakoś nie umiem sobie wyobrazić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
szyszynka1



Dołączył: 19 Kwi 2018
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pią Kwi 20, 2018 1:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja nie bardzo rozumiem mechanizm działania. Jak to działa??

Przecież to musi być strasznie nie wygodne i na samą myśl, że miałabym sobie wkładać kawał gumy, wywijać na wargi sromowe to odechciewa mi się seksu.

Czy w ogóle przez tą grubą prezerwatywę cokolwiek sie odczuwa?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
suszkamaluszka



Dołączył: 22 Kwi 2019
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 22, 2019 7:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie bardzo wiem jak ma wygladac uzywanie czegos takiego ale moja wyobraznia podpowiada mi ze wole nie wiedziec i nie probowac Very Happy Zostane przy moich tabletkach vines Very Happy One są idealne dla mnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group