Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Prezerwatywa po wytrysku

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PanZnat



Dołączył: 19 Paź 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 19, 2015 9:33 pm    Temat postu: Prezerwatywa po wytrysku Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam takie pytanko moja kobitka była dzisiaj bardzo chętna na seks był to jej 2 dzien okresu po pierwszym razie gdy już doszło do wytrysku w pochwie tak wyszło iż nie chciała mnie wypuscić przez minutke może troszke dłuzej przy czym towarzyszylo temu pare ruchów już po wytrysku Razz zrobilismy to jeszcze raz tego dnia i sytuacja podobna jak wczensiej tylko troszke krócej pare ruchów i penis w środku po wytrysku chwile bez ruchu Razz Prezerwatywy nie pękły bo sprawdzałem dwukrotnie lecz trochę mnie to martwi czy mogło jakoś dojśc do zapłodnienia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Iza25



Dołączył: 30 Kwi 2016
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Mazowsze
PostWysłany: Pon Maj 02, 2016 1:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli prezerwatywa nie pękła to czemu miało dojść do zapłodnienia ? Nie martw się Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group