Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

prezerwatywa + globulki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lolkaaaaaaaaaaa
Gość









PostWysłany: Sro Sty 25, 2006 1:17 pm    Temat postu: 100% pewnosc Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chce sie dowiedziec czy stosujac prezerwatywe i globulki Patentex i kochajac sie w dni nie plodne sa jakies szanse zebym byla zaszla w ciaze? Mam 16 lat i chce sie naprawde 100% zabezpieczyc. Tabletki odpadają. A moze proponujecie jakies inne dobra kombinacje antykoncepcyjne? Prosze o pomoc!
Powrót do góry
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Sro Sty 25, 2006 1:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może uznasz mnie za mało nowoczesna osobę,ale 100%-ową pewność daje tylko słowo "nie".Jesteś jeszcze młoda,Twoje miesiączki nie są jeszcze regularne,więc możesz sie pomylić co do swojej płodności.Nigdy nie przeprowadzono także badań potwierdzających wzrost stopnia zabezpieczenia w wyniku zastosowania kombinacji globulek i prezerwatywy.Moze Cie zmartwiłam.Ale naprawdę nie śpieszcie sie z decyzją o rozpoczęciu współżycia,jeśli nie jesteście gotowi na wszystkie związane z tym konsekwencje.Są inne sposoby na zapewnienie sobie wzajemnej przyjemności.Pozdrawiam i powodzenia Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
a taka jedna...
Gość









PostWysłany: Sro Sty 25, 2006 1:31 pm    Temat postu: prezerwatywa + globulki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moj chlopak sadzi ze przy naszym zabezpieczeniu (preerwatywa i globulki dopochwowe) nie da sie zajsc w ciaze nawet w dnie plodne czy to prawda?

Czy przy takim zabezpieczneiu stosowanie kalendarzyka jest juz niepotrzebne?

Czy ginekolog umie stwierdzic sam czy kobieta sie kochala? Nawet jesli ona by zaprzeczyla?
Powrót do góry
lolkaaaaaaaaaaa
Gość









PostWysłany: Sro Sty 25, 2006 1:41 pm    Temat postu: odp Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiem ze jestem mloda ale my sie juz kochamy i nie chce tego przerywac bo bylo by to trudne. I sadze ze dobre zabezpieczenie konsekwencje eliminuja, Tylko moje pytanie brzmi jakie zabezpieczenie ???? Na ile procent jest realne zajscie w ciaze przy tych zabezpieczeniach co napisalam? Prosze nie mow ze nie powinnam sie teraz kochac bo jest juz zapozno Sad
Powrót do góry
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Sro Sty 25, 2006 1:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma 100%-owego zabezpieczenia,a ginekolog od razu zauwazy,że odbyłaś stosunek.Nie wiem ile masz lat,ale najpewniejszym zabezpieczeniem sa tabletki antykoncepcyjne pod warunkiem,że są odpowiednio przyjmowane.Obecnie na rynku są dostepne tabletki dla młodych dziewcząt,o małej zawartości hormonów,co nie znaczy,że są mniej skuteczne Very Happy Powinnaś porozmawiać szczerze z ginekologiem na ten temat.Wykona on odpowiednie badania i określi,które zabezpieczenie możesz zastosować.Nie ma sie czego wstydzić,to normalne,że obecnie młodzież wcześniej zaczyna współżycie.Powodzenia Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Sro Sty 25, 2006 2:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najpewniejszym zabezpieczeniem są tabletki antykoncepcyjne oraz plasterki.Powinnaś wybrac sie do ginekologa i omówić z nim sprawe zabezpieczenia.Pozdrawiam Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Avarie



Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Nie Mar 05, 2006 1:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem



Ostatnio zmieniony przez Avarie dnia Sro Mar 05, 2008 3:37 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ewcia___



Dołączył: 03 Lis 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 17, 2007 11:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja tez uważam ,ze powinnas wybrac sie do lekarza po tabletki bo to najpewniejsze zabezpieczenie . Gdy będziecie uzywac samej prezerwatywy to poznij bedziecie mieli tlyko i wylacznie nie potrzbne stresy i obawy przed ciaza .Pomyślcie o tym . pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group