Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

prezent dla 6 m-cznego chłopca

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Lut 20, 2009 3:48 pm    Temat postu: prezent dla 6 m-cznego chłopca Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hejoł @ll... mam pytanie co mozna kupic dla 6cio miesiecznego chłopca? ide w odwiedziny w poniedzialek i nie wiem co mozna kupic... kolezanka mowi ze nic mu nie trzeba, wszystko ma ale z pustymi rekoma lipa isc..;/
nie wiem czy kupic ubranko fajne bo rozmiar znam (oczywiscie jakies wieksze np na wiosne) czy zabawke?;/ helppp Cool
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
buska3434



Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: z pięterka:)
PostWysłany: Sob Lut 21, 2009 5:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z tego co ja wiem (mam 3 młodsze siostry;]) to najbardziej przydają się body, bo często trzeba je zmieniać, jak ma pół roku to mogą już mu iść ząbki i fajnym gadżetem jest gryzak wypełniony wodą, można go włożyć do lodówki i daje to niesamowitą ulgę maluchowi przy bolących dziąsełkach:)
Ale jakaś zabaweczka np. z przyciskami, wydająca odgłosy itd. też będzie super-moja koleżanka ma właśnie półrocznego synka i on uwielbia te zabawki.
Powodzenia:)
_________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,ja o Twoje zdrowie najgoręcej proszę.Ja jestem przy Tobie od pierwszego grama,Tyś mój świat cały,a ja...Twoja mama.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Lut 21, 2009 10:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oke dziekuje ) za pomoc Laughing
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lalalu



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 12, 2009 9:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

GRZECHOTKI napewno sie sprawdzą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mefka



Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 15, 2009 11:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja polecam jakieś klocki w różnym kształcie, które należy odpowiednio układać. O innych
link usuwam!!! to nie miejsce na reklame. nast razem bedzie ostrzezenie/ czytaj regulamin forum ---edit by Wind_of_hope---

prezentach dla dzieci możesz poczytać na portalach dla mam. Widziałam kilka takich tekstów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marlena27



Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Zielona Góra
PostWysłany: Czw Gru 10, 2009 11:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeśli mowa o prezentach to polecam stronkę ---edit by Wind_of_hope---
link usuwam. to nie miejsce na reklame. czytaj regulamin forum !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
miroslaw221



Dołączył: 25 Wrz 2019
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 25, 2019 7:32 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sam prezentów nie kupuje bo nie mam po prostu dzieci.Jakbym dzieci miał to na pewno prezenty bym kupował.

_____________________________________________________________
https://odpustowe.pl/produkt/mata-edukacyjna-3w1-lew-kojec-0-duza-kx9895/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Roman77



Dołączył: 27 Maj 2019
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 11, 2019 9:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Takie prezenty zawsze powinniście dopasowywać do wieku dziecka i do jego aktywności. Akurat jeśli mówimy o sześciomiesięcznym maluchu, to dobrym wyborem może być podarowanie mu zabawki do wóżka. Dzięki temu spacery staną się o wiele przyjemniejsze, przekonajcie się sami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group