Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Prawdziwa skuteczność prezerwatyw

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aaa234



Dołączył: 28 Kwi 2014
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 04, 2015 8:06 pm    Temat postu: Prawdziwa skuteczność prezerwatyw Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Po spędzeniu wielu godzin w internecie i przekopaniu chyba wszystkich możliwych informacji na temat antykoncepcji zdecydowałem zadać się tu pytanie ponieważ to forum wydaje mi się naprawdę profesjonalne i wiele przydatnych informacji się na nim znajduje.
Ze swoją partnerką jestem już 2 lata, seks zaczęliśmy uprawiać już dość dawno temu z użyciem jedynie prezerwatyw, nigdy nam nie pękła, ani nic się nie stało, lecz nasza, a głownie moja "ciążowa schiza" spowodowała, że partnerka wykonała test ciążowy, który wyszedł pozytywny. Oczywiście od razu do ginekologa, badania itd. i okazało się, że był to wynik fałszywy. Spowodowany był on prawdopodobnie tym, że dziewczyna miała całkowicie rozregulowaną gospodarkę hormonalną i akurat wtedy przechodziła leczenie pigułkami antykoncepcyjnymi. Wtedy potrafiła nie mieć okresu np. 3 miesiące, albo mieć 2 razy w miesiącu i tego typu historie. Już wtedy lekarz powiedział jej, że w przyszłości może mieć spore problemy z zajściem w ciążę. Teraz miesiączki ma już w miarę regularne. Jednak od tego czasu zrezygnowaliśmy z klasycznych stosunków zastępując je pieszczotami, stosunkami oralnymi. Chcemy praktycznie po roku powrócić do klasycznego seksu, lecz lepiej dobierając zabezpieczenie. Partnerka nie chce przyjmować żadnych środków hormonalnych, gdyż w przyszłości chce mieć dzieci, a już przy jej problemach tym bardziej lekarz powiedział, że nie są wskazane, gdyż może mieć poważny problem z zajściem w ciążę.
Dlatego też zostajemy przy prezerwatywach dodając do tego stosunek przerywany i naturalne metody czyli brak seksu w okresie płodnym. Zamówiliśmy mikroskop owulacyjny "Afrodyta" lecz dopóki nie dotrze zakupiliśmy i chcemy korzystać przed seksem z jednorazowych testerów owulacyjnych z apteki.
Wiedzę teoretyczną na temat skuteczności prezerwatyw i innych metod posiadam dużą, lecz chciałbym dowiedzieć się obiektywnie z forum od osób, które "znają się" na tym bardziej czy jest duże prawdopodobieństwo przy takich metodach na zajście w ciążę ? Wiem, że zajść w ciążę niby nie jest tak prosto jakby się mogło wydawać, że wystarczy dotknięcie penisem narządów rodnych kobiety jednak ta niepewność trochę pozostaje i nie wiem czy rzeczywiście w wypadku, który opisałem jest czym się przejmować czy jest to tylko wymysł wyobraźni i psychiki.
Z góry bardzo dziękuję za poważną odpowiedź, a nie robienie żartów i pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Polar



Dołączył: 04 Sty 2015
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 04, 2015 10:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chłopie, nikt Ci jednoznacznie nie odpowie na to pytanie. 100% pewności nie masz nigdy choćbyś zastosował gumki, tabletki i jeszcze globulki na raz, ale to nie znaczy że należy poadać w histerię. Są badania na ten temat od dawien dawna poczytaj je może one Cię uspojoją.
Ze swojego doświadczenia powiem Ci tyle, używam ze swoją partnerką prezerwatyw od kąd pamiętam i nigdy nas nie zawiodły, uważam pondtto że większość "problemów" z nimi związanych bierze się z niewłaściwego/nieumiejętnego ich stosowania. Oczywiście mówię o problemach zasłyszanych ponieważ, na szczęście, sam takowych nie doświadczyłem.

Podstawowa zasda kupować produkty sprawdzone dobrej jakości np. Unimil, Durex i umiejętenie (zgodnie z instrukcją) ich używać. Nie popadać w histerię i cieszyć się życiem Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aaa234



Dołączył: 28 Kwi 2014
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 04, 2015 11:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za odpowiedź Smile a co do marki to nigdy nie oszczędzałem, ani nie oszczędzam na tym i tylko stosuję Durexy, a aktualnie nabyłem właśnie na ten "pierwszy raz" Skyny do spróbowania Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Polar



Dołączył: 04 Sty 2015
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 04, 2015 11:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Unimil Skin - moje ulubione Smile Durexy są na pewno dobre też, ale ich nie lubię bo mi jakoś kształtem nie pasują, nie chcę się chwalić przyrodzeniem, ale są jakieś za małe i mnie cisną Very Happy ale przede wszytkim w moim odczuciu znacznie osłabiają doznania. Czasem kupuję też w kauflandzie takie 10ciopaki i też nigdy mnie nie zawiodły, choć nikomu bym nie polecił kupowanie gumek w markecie Razz

Aha i kupuj zawsze tylko w aptece, albo takie w pudełku zafoliowane gdzie możesz stwierdzić że żaden Pan Kazio nie siedział z igłą i nie robił kinder niespodzianek Laughing także wszelkie kioski z tanimi prezerwatywami omijamy szerokim łukiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group