Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

pozytywny test a alkohol?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Niunia ona



Dołączył: 28 Kwi 2007
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 28, 2007 10:31 pm    Temat postu: pozytywny test a alkohol? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Moja sytuacja wygląda tak.
Mam nieregularne miesiączki,ale zawsze cykl wynosił od 28 do 34 dni,minęło juz 41 dni od ostatniej miesiączki a ja nadal nie dostałam okresu. I wczoraj popiłam troche z przyjaciółmi a dzisiaj zrobilam test, wynik wyszedl pozytywny. Ponowilam i drugi tez wyszedł pozytywny. Tylko zastanawiam sie czy moze obecnosc jeszcze alkoholu w organizmie moze miec wpływ na wynik testu? zastanawiam sie bo nie mam zadnych niepokojących objawów,tylko takie zblizone do miesiączkowych np. kłucie w dole brzucha, nabrzmiałe piersi. dodam ze ostatni raz współżyłam tydzien temu bez zabezpieczenia bo teoretycznie powinien byc to czas niepłodny zaczynający miesiączke. od 5 lat stosowalam taką metode i jakos sie uchroniłam, wiec nie wiem co mam teraz myslec.
wiec co myslicie o tym alkoholu i pozytywnym wyniku?
Dziekuje za odp.
pozdrowki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jumo



Dołączył: 28 Kwi 2007
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 29, 2007 12:31 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niunia,
myślę, że alkohol nie ma aż takiego wpływu.
Zrób betę (badanie krwi) i wszystkiego się dowiesz na 100%
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Nie Kwi 29, 2007 1:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie z poprzedniczka Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Kwi 29, 2007 11:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tydzien przed okresem to zazwyczaj niepłodne Rolling Eyes
Ja tez stosuje od 4 lat taka metode jak Ty i jeszcze nie zdarzylo sie abym sie pomyliła...dziwne troche...pozostaje mi tylko poprzez poprzedniczki Wink i 3mac kciuki Exclamation
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Niunia ona



Dołączył: 28 Kwi 2007
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 29, 2007 1:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziekuje za rady, ale dzisiaj rano zrobilam kolejny test no i wątpliwości sie rozwiały. wyszedł pozytywny. jutro jade do lekarza no i wszystko juz bedzie jasne.
Narazie jestem w takim szoku ze nie potrafie sie jeszcze cieszyc, za to moj facet czuje sie zaszczycony Smile
pozdrówki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Nie Kwi 29, 2007 2:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

podobno jak sie stosuje taka medtode to kiedys na pewno w czyms sie pomylic idzie heheh Wink ja tez od 4 lat ja stosuje i jakos do tej pory dzidzi nie ma ale jakby byla to jestem juz przygotowana psychicznie i bym sie cieszyla Laughing
a Tobie gratuluje!!! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jumo



Dołączył: 28 Kwi 2007
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 29, 2007 2:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niunia ona napisał:
Dziekuje za rady, ale dzisiaj rano zrobilam kolejny test no i wątpliwości sie rozwiały. wyszedł pozytywny. jutro jade do lekarza no i wszystko juz bedzie jasne.
Narazie jestem w takim szoku ze nie potrafie sie jeszcze cieszyc, za to moj facet czuje sie zaszczycony Smile
pozdrówki


Gratuluję Ci bardzo serdecznie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Kwi 29, 2007 3:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dołaczam sie do gratulacji... Razz moze mi sie kiedys uda zle policzyc ahhhh<marzyciel> Cool
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Niunia ona



Dołączył: 28 Kwi 2007
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 29, 2007 8:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki wszystkim ,mam nadzieje ze moj szok szybko minie bo jakos nie moge uwierzyc jeszcze ze niedlugo zostane mamusią. Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ola81



Dołączył: 03 Maj 2007
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Czestochowa
PostWysłany: Pią Maj 04, 2007 11:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gratulacje Bardzo serdeczne!!!!!
Niech Ci ciaza sluzy i malenstwo rosnie zdrowo Very Happy Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group