Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pozostawione wiertło w kanale zęba

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Stomatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Asia945
Spamer


Dołączył: 16 Kwi 2013
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 09, 2014 12:50 pm    Temat postu: Pozostawione wiertło w kanale zęba Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej Smile stomatolog zostawił mi wiertło w kanale, czy mogę starać się o odszkodowanie ?? znajomi polecają mi [reklama] ale nie wiem czy warto walczyć z lekarzem ;/ wiertło zostało wyciągnięte prywatnie przez innego stomatologa i szczerze nie mało kosztowało wyciągnięcie, miałam przetokę i zapalenie okostnej oraz wrośnięte dziąsło ;(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nurse



Dołączył: 29 Paź 2014
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 29, 2014 5:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie udowodnisz błedu w sztuce-to sie zdarza. wg mnie warto porozmawiac z dyrektorem kliniki, przychodni. Zglosic, ze cos takiego mialo miejsce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
MoniczkaMonika



Dołączył: 06 Lis 2014
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 06, 2014 10:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I jak sprawa z tym wiertłem? Udało się coś zrobić? Coś uzyskać? Sprawa się pozytywnie wyjaśniła?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Stomatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group