Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Powrót do formy po ciąży

Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
malgocha20



Dołączył: 07 Mar 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 07, 2008 7:50 pm    Temat postu: Powrót do formy po ciąży Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich.Mam wielki problem oczywiście waga Exclamation od prawie 2lat jestem mamą i przed ciążą nie miałam takiego problemu ponieważ ważyłam 50 kg.Gdy zaszłam w ciąże zaczęłam tyć(wcale się tym nie przejmowałam).Przez całą ciąże przytyłam 25kg.Wszyscy mówili że jak będę karmić piersią to szybko zgubie.I z tą myślą karmiłam ponad rok. obecnie ważę 65kg i jest mi z tym bardzo zle. CO MAM ROBIĆExclamation Exclamation

----
helloween - zmieniam tytul tematu zeby lepiej zasugerowa problem Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pią Mar 07, 2008 8:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

robimy tak:

Siadasz i liczysz kaloryke

65x24x1,3 iod wyniku odejmujesz 600kcal.

No i przyjmujesz 3gr bialka,2gr weglowod i reszta tluszczy.
Teraz dieta, siadasz i szukasz wartosci kalorycznych.
Jedzenie ukladasz tak zeby wartosci kaloryczne zgadzaly sie z obliczonymi.
Z diety eliminujesz cukier, wysokokolaroczne rzeczy <hodzi o weglowodany>,

Jak juz masz ditke to zaczynaj Wink

Lekka przekaska rano i cos typu bieg z rana.
Polecam jako cwiczenia: biegi, skakanka, plywanie, rower itd
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malgocha20



Dołączył: 07 Mar 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 09, 2008 2:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam helloween! Dziękuje za odpowiedz ale odkąd przestałam karmić piersią śniadań rzadko jem obiad jem o 15i po obiedzie kawa bez cukru i mleka i to mój ostatni posiłek.stosowałam różne diety i nic Crying or Very sad bardzo bym chciała wrócić do mojej dawnej figury.Aha codziennie robie brzuszki i skacze na skakance.Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aramentis



Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 81

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 09, 2008 4:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

więc może spróbuj do tego pić jakieś herbatki usprawniające przemianę materii.. i warto by było jesc również jogurty naturalne.
jeśli Ci sytuacja finansowa na to pozwala, możesz sie zapisać do jakiegoś fitnes albo na pływalnię.
Poza tym, nie piszesz jak długo skaczesz na tej skakance w ciągu dnia. możesz sobie wyszukać informacji na temat treningu interwałowego i go zastosowac do skakanki i zacząc stosować aerobiczną szóstke weidera zamiast zwykłych brzuszków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malgocha20



Dołączył: 07 Mar 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 09, 2008 7:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

herbatki też już piłam i nawet tabletki łykałam(chrom i inne w tym rodzaju)może jogurtów spróbuje(ale tylko jogurty mam jeść?).Jadłam też activie.A co do skakanki to skacze prawie 2miesiące po 30min.na fitnes nie mogę chodzić ponieważ mam córeczkę,a mąż pracuje i nie mam jej z kim zostawić a ma niecałe 2latka.Ne basen z chęcią bym chodziła ale tu gdzie mieszkam niema basenu Crying or Very sad Pozostały mi jedynie te ćwiczenia( zobaczymy czy będą efekty)Czekam na dalsze odpowiedzi może czegoś jeszcze spróbuje (tonący brzytwy się trzyma)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pon Mar 10, 2008 7:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

poczytaj posty na temat diet glodowkowych <pseudodiet>

organizm na takiej diecie jest wykonczony..

Jesli dobrze opracujesz diete i cwiczenia nie ma sily.. <ew zbadaj tarczyce>

A co do diet glodowkowych to wyglada to dosc dziwnie.. Im mniej jesz tym niby wiecej spalasz.. Ale spalasz miesnie, tracisz wode itd.. a to co dostarczysz zaspokoi podstawowe potzeby a organizm reszte MAGAZYNUJE..innymi slowy chudniesz ale nie z tluszczu..

opracuj normalna diete, sniadanie, obiad, kolacje itd..


moja rada..

Rano cos pozywnego i idz pobiegaj,po trningu jakies warzywa <owoce tak ale malo kaloryczne i z mala iloscia cukrow>, potem popoludniu np wskocz na rower.. ostatni posilek postaraj sie zjesc ok 1800/1900.

Jesli glodna to jakas surowka z warzyw Wink

Uwierz mi to dziala Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Irka26



Dołączył: 17 Mar 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Wto Mar 18, 2008 2:15 pm    Temat postu: powrót do formy po ciąży Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy ktoś może mi powiedzieć jak szybko wrócić do formy po ciąży?Chciałabym również wrócić do mojej figury-może jakieś ćwiczenia skuteczne?


----edited by emilka----
przeniosłam do odpowiedniego działu i przyłączyłam do zbliżonego tematycznie tematu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wiedziemka



Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warmia
PostWysłany: Sro Mar 19, 2008 9:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ćwiczenia, ruch, zrównoważona dieta
wiele zależy od tego ile czasu minęło od porodu i co chcesz osiągnąć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Irka26



Dołączył: 17 Mar 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Czw Mar 20, 2008 8:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chciałabym zgubic brzuszek,i uda.Dosc dużo przytylam będac w ciąży.Od tego szczęśliwego dnia minęły 2 miesiace.Nie stosyje żadnych diet,ponieważ karmię piersią a to dla mojego skarba ważne!Dziękuje za wszystkie rady Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pią Mar 21, 2008 12:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

masz napisane wszystko w moim posscie..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group