Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

powiększone węzły chłonne

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Onkologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tupa



Dołączył: 10 Maj 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 10, 2013 10:54 pm    Temat postu: powiększone węzły chłonne Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, moja historia zaczęła się ponad miesiąc temu.
Zrobiłam tatuaż w profesjonalnym studiu tatuażu, igły były jednorazowe wszystko sterylnie. Parę dni później przeziębiłam się, bo taki sezon grypowy, siostry chore, ludzie w autobusach też prychali. Dodam, że jeszcze mnie przewiało. Od tamtej pory mam powiększone węzły chłonne, z tyłu głowy, koło ucha, z przodu i bod żuchwą. Ostatnio znalazłam kulkę koło obojczyka, jest ruchoma, wielkości ok.1 cm. I ok. od 3 tygodni mam poty nocne, nie codziennie, ale są. W morfologii hematokryt za mały o 0,4%. Boję się, że to może być ziarnica złośliwa, hiv wykluczam. Mam zlecone badania i już na niektóre poszłam. Proszę o radę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Patrycja45



Dołączył: 10 Maj 2013
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Z Polski
PostWysłany: Sob Maj 11, 2013 12:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

myślę, że przed zrobieniem badań niczego się nie dowiemy... i radzić trudno.
Leć robić kolejne badania i bez nerwów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Maj 13, 2013 9:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Leć na badania, nie czekaj - to bardzo dziwne, jest za dużo możliwych przyczyn w krótkim okresie czasu, tylko porządne badania będą mogły odpowiedzieć na takie pytania, nie martw się, trzymam kciuki i informuj o wynikach!Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Onkologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group