Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Powiększenie piersi

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
clour



Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 152

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 01, 2018 3:06 pm    Temat postu: Powiększenie piersi Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam Bardzo prosze o informację o zabiegu powiekszenia piersi. Niestety ale po urodzeniu dziecka mój biust wygląda bardzo źle i chciałabym go przywrócić do poprzedniego wyglądu. Jak to zrobić?

Dodam,że nie chciałabym implantów ale ogónlie medycyna estetyczna wchodzi w grę...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
urm



Dołączył: 04 Sty 2017
Posty: 121

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 02, 2018 10:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jesli nie implanty to może powiekszenie piersi za pomocą Twojego własnego tłuszczu? Jest to jedna z bardziej nowoczesnych metod.Dzięki temu mozńa zabrać tłuszcz z jednego miejsca w ciele i przeszczepić w w drugie. Są to Twoje własne komórki tak wiec ciało nie będzie reagowało alergicznie ( a jednak takie reakcje się zdarzają jesli chodzi o przeszczepienie implantów silikonowych)
-- link usuwam. to nie miejsce na reklame---
Zabieg daje jednocześnie naturalny efekt. Piersi się wypelniają.


Ostatnio zmieniony przez urm dnia Wto Lut 20, 2018 7:53 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Alena98



Dołączył: 16 Lut 2018
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 16, 2018 9:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w miarę możliwości odradzałabym Ci jakiekolwiek zabiegi.. chyba że jesteś już naprawdę zdecydowana. Też po ciąży moje piersi były w nienajlepszym stanie ale teraz wygladają nieco lepiej bo stosuje krem Frashe i moge Ci go polecić, Jeśli nie przypadnie Ci do gustu to trudno, ale mi ujędrnił piersi przez co troszke sie podniosły. no i ma naturalny skład, wiec nie zaszkodzi Twojemu ciału Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Dembik



Dołączył: 13 Paź 2017
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lis 25, 2018 11:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że powiększanie piersi w tym momencie może być niewskazane wygląd piersi może mieć związek z urodzeniem, aczkolwiek tutaj nie mam pewności. Najlepsze co można zrobić to po prostu napisać do jakiejś sprawdzonej kliniki i podpytać już lekarzy na pewno podpowiedzą. Jeśli chodzi o chirurgię plastyczną to odsyłam -- link usuwam. to nie miejsce na reklame--- bardzo fajny kontakt i fachowa pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group