Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Powiększanie ust

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
clour



Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 152

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 02, 2018 9:35 am    Temat postu: Powiększanie ust Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś może powiekszął usta kwasem hialuronowym ? Czy jesteście zadowoleni i czy Was bolało?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
urm



Dołączył: 04 Sty 2017
Posty: 121

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 02, 2018 4:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie było dramatu.Dostalam lekkie znieczulenie, jednak pomimo tego troche bolało.W koncu naklucie jest dość głebokie oraz wprowadza się w usta preparat. Dało się jednak wytrzymać Smile Dodam, że efekt prezentuje się u mnie bardzo naturalnie z uwagi na to, ze nie wstrzykiwałam sobie tego wiele.

Zerknijcie sobie tutaj:
http://wzdrowymcielezdrowyduch.com/marzysz-o-wiekszych-pelnych-ustach-jest-na-to-sposob/

Na stronie jest opisane jaki jest sposób na pełne usta
_________________
http://www.biomedical.pl/forum


Ostatnio zmieniony przez urm dnia Nie Paź 21, 2018 10:47 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zoltapigwa



Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 125

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 05, 2018 11:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak, powiększałam. Robiłam sobie usta w Magicznej Klinice. W sumie nie bolało, przed zabiegiem posmarowali mnie jakąś maścią znieczulającą, da się przeżyć a efekt jest tego wart na pewno.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Angelikaa2



Dołączył: 01 Kwi 2014
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 05, 2018 6:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak ja nie rozumiem, po co kobiety powiększają sobie usta. Przecież to wygląda okropnie i powie ci to każdy facet.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pawel34



Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 14, 2019 8:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja dziewczyna powiększyła sobie nieco usta, chociaż jak dla mnie wcale nie musiała tego robić. To od zawsze był jej kompleks, więc jak ona jest teraz szczęśliwa to i ja tym bardziej. Zabieg zrobiła w http://www.coco-time.pl/zabiegi-medycyny-estetycznej/modelowanie-i-powiekszanie-ust i usta wyglądają bardzo naturalnie. Trochę się martwiłem, że będzie to przesadnie widać. Ale nic z tych rzeczy. Widocznie wszystko zależy od specjalistów, którzy się tym zajmą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group