Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Poważny problem ze zdrowiem. Krwotoki i stałe osłabienie.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Newbiesm



Dołączył: 25 Kwi 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 25, 2007 3:52 pm    Temat postu: Poważny problem ze zdrowiem. Krwotoki i stałe osłabienie. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,

Moja przyjaciolka ma problem ze zdrowiem. Cytuje :"6 dni pod rząd ok 4 razy dziennie krowotoki i duże osłabienie" z tym byla u laryngologa i powiedzial Jej, ze tak bedzie miala do konca zycia...albo czegos mi nie powiedziala. Nie chce isc znow do lekarza...upiera sie, ze nic Jej nie jest.
Imo oslabienie organizmu i brak snu. Ma 16lat, a wiekszosc wie, jak nastolatki w tym wieku sie odzywiaja... Ja bym powiedzial, ze jest to spowodowane brakiem snu(spi 3-6h). Pozniej niby w dzien odsypia, ale nigdy nie dochodzi do II fazy snu (REM), wiec teoretycznie 0 regeneracji.

Mam nadzieje, ze ktos sie wypowie w tym temacie.

Pozdrawiam,
Newbiesm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Kwi 25, 2007 8:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmmm... ja nie jestem specjalista w tej dziedzinie ale wiem jedno... takie krwotoki i oslabienie nie jest normalne... byla u lekarza i co to ma znaczyc ze bedzie miala tak do konca zycia, chyba cos ci do konca nie powiedziala wszytskiego... a moze ma porblemy z krzepliwoscia krwi?? to sie objawia wlasnie czestymi krwotokami z nosa... ale ten jej tryb zycia, chodzi mi o to ze nie wysypia sie tez moze byc tego przyczyna... moim zdaniem powinna zadbac o siebie i to predko , takie niespanie wykonczy ja, radzilabym z nia pozadnie pogadac , zycze powodzenia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jadro



Dołączył: 22 Kwi 2007
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 26, 2007 1:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jesli byla u lekarza i powiedzial ze wsazystko jest ok to napewno jest.Gdyby bylo to cos powaznego o objqwialo sie krwotokami to uwierz ale w tym samaym dniu lezala by w szpitalu.Moze to byc spowodowane oslabienien , anemia,lub ma klopoty z cisnieniem.Niektorzy tez tak poporostu maja czeste krwotoki z nosa co wiaze sie z naczyniamai i podwyzszonym cisnieniem.Ja dla sw spokoju zamiast robic sobie nie pokoj naszymi wypowiedziamy udal bym sie do innego lekarza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Milena_125



Dołączył: 30 Kwi 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Lublin
PostWysłany: Pon Kwi 30, 2007 2:13 pm    Temat postu: Pomozcie mi!!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Jestem w pierwszym trymestrze ciazy i mialam krwotok.Nie jestem pelnoletnia i nie zglosilam sie jeszcze do lekarza ale zamierzam to zrobic w tym tygodniu.Krwotoku dostalam w nocy z 26 na 27 kwietnia, nie wezwalam pogotowia bo nie chcialam zeby ktos dowiedzial sie o ciazy ale teraz wiem ze zrobilam blad.Bardzo sie boje ze stracilam dziecko.Czy jest jakas mozliwosc ze moje dziecko zyje i jest zdrowe?Prosze odpowiedzcie!!!Milena.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Kwi 30, 2007 4:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

myślę, ze jest mozliwość, że jest zdrowe i żyje, ale NATYCHMIAST powinnaś iść do lekarza.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Kwi 30, 2007 4:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pedz do lekarza i to jak najszybciej!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group