Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Porażenie nerwów twarzowych..

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anioolek_15



Dołączył: 22 Paź 2006
Posty: 102

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Racibórz
PostWysłany: Pon Paź 29, 2007 10:55 pm    Temat postu: Porażenie nerwów twarzowych.. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam..
Dzisiaj byłam u lekarza, i kiedy usiadłam to lekarz mnie zapytał czy miałam porażenie nerwów twarzowych, bo jak mówię to usta mam niesymetryczne... Czy to możliwe? na czym polega porażenie nerwów twarzowych? Od czego się takie coś "bierze"?
Niedawno upadłam i uderzyłam sie glową o róg ściany, rozwaliłam sobie głowę, czy to może miało jakiś wpływ na to?
Pan doktor przepisał mi dwa antybiotyki, czy na to porażenie sie bierze antybiotyki? Czy to może jakoś przeszkadzać w codziennym życiu?
Och, ale się nazbierało tych pytań, z góry bardzo dziękuję za odpowiedź!
Pozdrawiam
_________________
Weronika
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Pon Paź 29, 2007 11:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

miałaś i już;] większego wpływu to nie ma;] nie koniecznie musiałaś mieś odrazu to porażenie może po prostu krzywo mówisz:D raczej nie jest to nic groźnego to jest coś w klimacie częsciowego praliżu ale po jego ustąpieniu bądź czasem nie może byś lekki niedowad czsem nie odczuwalny a czasem odczuwalny od jakieogś zapalenia mogłas to mieć bądź od leków które brałaśWink mam kolege któ¶y sie czegoś takiego nabawił od testowania leków na sobie;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anioolek_15



Dołączył: 22 Paź 2006
Posty: 102

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Racibórz
PostWysłany: Wto Paź 30, 2007 6:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

od testowania lekow na sobie to by mogło być... blee
dzięki
_________________
Weronika
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 30, 2007 11:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja miałam porażenie nerwu twarzowego... że tak rzeknę - przewiało mnie Cool
no i siedziałam ponad dwa tygodnie w szpitalu. Właśnie - początkowo mówiłam "krzywo". Niedowłady, mrowienia i inne cuda są jak najbardziej właściwie dla tej przypadłości.
Uderzenie w głowę nie ma wpływu na porażenie nerwu twarzowego.
Na co dzień: dziwne uczucie, niekorzystny wygląd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group