Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

popieram prezerwatywe

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
stokrotka.af



Dołączył: 16 Sie 2005
Posty: 51

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Radom
PostWysłany: Czw Sie 18, 2005 1:37 pm    Temat postu: popieram prezerwatywe Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gdyby tak faceci chcieli częściej ich używać....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ona22krk
Gość









PostWysłany: Sro Lis 09, 2005 1:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Faceci mają większą przyjemność podaczas stosunku bez użycia prezerwatywy, więc nie można ich winić za to, że tak rzadko korzystają z tego typu zabezpieczenia, a poza tym ja osobiście nie mogę kochać się z mężem kiedy miałby używać prezerwatywy ponieważ sprawia mi to ogromny ból i nie wiem czym to jest spowodowane, a używaliśmy różnego rodzaju prezerwatyw.
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sro Lis 09, 2005 9:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sprawa zabezpiecznie jaest sprawą do duskusji w każdym związku. A jeżeli obu osobą zależy na sobie to dogadają sie. Jednym prezerwatywy pasują bardzo a innym nie.

Jak każda metoda ma wady i zalety Wink

A z tego co wiem to faceci którzy naprawde nie potrafią zastosować prezerwatywy bo im to niesamowicie nie pasuje (brak satysfakcji czy uczulenia bądz też coś innego) jest mniej niż tych ktorym to nie pasuje Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group