Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pomocy !!!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karola



Dołączył: 31 Sty 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódz
PostWysłany: Wto Sty 31, 2006 8:12 pm    Temat postu: Pomocy !!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pól roku temu bylam u inekologa i sie okazalo ze mam nadzerke..powiedzial ze powinnam ja miec wypalana ale ze wzgledy na moj wiek trzeba poczeka wtedy mialam 17 teraz mam 18 lat..powiedzial ze jak zaczne wspolzyc to mam sie zglosic i zrobic badania cytologiczne ale ja bym je chciala i tak zrobic czy te badania wykaza ze mam raka ..albo ja juz mam napiszcie mi co o tym sadzicie..z gory dzieki ..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Wto Sty 31, 2006 8:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://www.biomedical.pl/forum/nadzerka-vt159.html?highlight=nad%BFerka

W tym temacie jest dość dużo informacji na temat nadżerki.

A tutaj dokladnie jest napisane na czym polega badanie cytologiczne:
http://www.biomedical.pl/forum/cytologia-vt168.html?highlight=cytologiczne

Nadżerka jest do wyleczenia i nie trzeba sie obawiać Wink

Tak badanie cytologiczne jest w stanie wykryć zmiany rakowe chodz zrobienie tego badania nie znaczy że lekarz podejżewa zmiany rakowe, cytolgia jest jedny z podstawowych badań diagnostycznych które wykywa wiele schorzeń Wink

Nie wolno myśleć o najgorszym zanim nic nie jest wiadome Smile
Napewno wszystko uda sie wyjaśnić i wyleczyć Smile

P.S.
Wiem że pisząc to nawet sie nie zastanawiałaś, albo nie znalazłaś pomysłu (tak jest jeżeli chodzi o sprawy ważne i dotyczące zdrowia) ale gdybyś jeszcze kiedyś chciała założyć temat na forum - nie koniecznie musi być to temat który dotyczy twojej dolegliwości zrowotej (jakies pytanie albo informacja którą uwazasz że może pomuc innym) to nadawaj temat tak aby było wiadomo co zawiera post Smile Nic złego sie nie stało że nie napisałaś temat "pomocu" ale na przyszłość nadaj jakiś temat który bardziej odda sens całego postu Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Wto Sty 31, 2006 9:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powinnaś się skonsultować z innym ginekologiem.Nadżerki nie od razu się wypala,najpierw stosuje się środki farmakologiczne w postaci globulek.Wypalanie lub wymrażanie stosuje sie w ostateczności ,gdy leki nie pomagają a nadżerka powraca.Poza tym cytologia to standardowe badanie,które wykonuje sie u każdej kobiety co około 6 miesięcy,dla jej bezpieczeństwa Very Happy Nie martw się,wszystko będzie dobrze Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group