Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Polip szyjki macicy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hitsu_91



Dołączył: 25 Lip 2011
Posty: 132

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 11, 2014 11:22 am    Temat postu: Polip szyjki macicy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej wszystkim, dawno mnie tu nie było.
Piszę w sprawie, którą widać w tytule. Otóż dwa tygodnie temu byłam na wizycie u ginekologa.Podczas badania wykrył on, że coś mnie boli. Zrobił mi USG od wewnątrz i wykrył coś w macicy. Stwierdził, że może to być albo ciąża albo polip. Oczywiście gdy usłyszałam o ciąży wzrosło mi ciśnienie, ale jak się dokładniej zastanowiłam to wykluczyłam tę opcję i czekałam spokojnie na @, któr przyszedł dwa dni temu, w zwyczajnym moim terminie
(cykl 29 dni). Wiem, że w ciąży również można @ mieć, ale jest on zbyt obfity szczerze mówiąc, tak więc opcja ciąży odpadła. Co więcej, zauważyłam, że ostatnio za każdym razem odczuwam silne bóle podczas @. I tutaj pytanie, czy wiecie coś nt polipów w macicy? Czy to one są powodem bólów i skrzepów..? Czy bardzo groźne mogą być i jak wygląda zabieg usunięcia jeśli lekarz zdecyduje go wykonać zamiast usunąć je hormonalnie?
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sarsaparilla



Dołączył: 22 Maj 2014
Posty: 107

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Cze 16, 2014 1:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z tego co ja się orientuje to objawy mogą być naprawdę różne i ciężko po nich jednoznacznie stwierdzić czy to polip. Tak naprawdę jeśli istnieje prawdopodobieństwo powinno się wykonać badanie endoskopowe w celu diagnostyki Smile jeśli wyjdzie że rzeczywiście coś tam masz to zaraz po nim można wykonać zabieg usunięcia go który zapewne jest refundowany. Prywatnie nie polecam wychodzi dość drogo. Oczywiście jeśli nie zdecydowałabyś się na zabieg po badaniu to możesz to leczyć tabletkami to chyba trwa kilka miesięcy ale oczywiście nie masz pewności czy zadziała. Tak naprawdę po prostu powinnaś porozmawiać z lekarzem i się wszystkiego sama dowiedzieć i zadecydować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Hitsu_91



Dołączył: 25 Lip 2011
Posty: 132

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 21, 2014 9:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Idę właśnie w tym tygodniu, zobaczymy co powie ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sarsaparilla



Dołączył: 22 Maj 2014
Posty: 107

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Cze 24, 2014 1:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Możesz ewentualnie dać znać po wizycie czy wszystko dobrze Smile trzymam kciuki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group