Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Podwyższona temperatura

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nathalie77



Dołączył: 14 Lip 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 14, 2010 5:27 pm    Temat postu: Podwyższona temperatura Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Od 6 miesięcy mam stale podwyższoną temperaturę (37,2-37,8 stopni C). Nie czuję się osłabiona. Przed wczoraj bolały mnie na zmianę stawy kolanowe i biodrowe. Raczej nie choruję (tylko mam rzadko występujące bóle brzucha). Byłam u mojego lekarza rodzinnego który powiedział mi, że pewnie to moja normalna temperatura. Skierował mnie na badanie krwi i moczu (czekam na wyniki). Jak myślicie, co może mi dolegać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sro Lip 14, 2010 6:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nathalie77
czy oprócz standardowych badań zlecił jeszcze OB i/ lub CRP?
jeśli nie to warto zrobić je na własną rękę. wprawdzie nie pokażą gdzie jest stan zapalny ale wykażą czy go masz .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Nathalie77



Dołączył: 14 Lip 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 21, 2010 11:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie zalecił. Zrobię je kiedy będę miała czas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Nathalie77



Dołączył: 14 Lip 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 18, 2010 11:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zrobiłam OB, ogólne badanie krwi i moczu. Mój lekarz mówi, że moje wyniki są bardzo dobre. Jednak źle się czuję i temperatura nadal nie schodzi poniżej 37 stopni C. Zupełnie nie mam pojęcia co to może byćSad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
stein



Dołączył: 13 Wrz 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 13, 2010 3:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam taki sam objaw, też źle się czuję z tym i nie wiem nawet jak ją zbijać. Wcześniej zwykle miałem 36,6*, mam jednak zdiagnozowany stan zapalny w żołądku, prawdopodobnie jest przyczyną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sekutnica



Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 131

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Pon Wrz 13, 2010 5:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A czy stres może powodować wzrost temperatury? Aktualnie przechodzę dosyć stresujący miesiąc i ogólnie wszystko odbieram nerwowo, serce nie raz szybko bije Laughing dzisiaj na rano miałam 37,10 a pare dni temu 36,90.
Przechodziłam mononukleozę w sierpniu, temperatura po niej zeszła i teraz znowu coś takiego? CRP w normie, opad 16 (a z tego co czytam ob odpowiada stanowi zapalnemu?), lekarz powiedział że to już będzie się normalizować ;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dorges



Dołączył: 02 Gru 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 02, 2011 9:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Ja od ponad miesiąca mam temperaturę 37,3-37,8.Wszystkie badania były w porządku. Obecnie biorę antybiotyk, który jednak nie pomaga. Lekarz powiedział, że jeśli antybiotyk nie pomoże to skieruje mnie do szpitala! Co to może być?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group