Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Podrażnienia warg i kącików

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
errol



Dołączył: 28 Lis 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 28, 2006 10:51 pm    Temat postu: Podrażnienia warg i kącików Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
To mój pierwszy post na forum, nie bardzo się znam więc proszę o wyrozumiałość.
Mam taki problem, że moja skóra na wargach jest bardzo podatna na 'odłażenie' od ciała. Po prostu sama z siebie się łuszczy. Czasami nawet do krwi. Codziennie po kilku godzinach jej małe kawałki odstają mi na wargach. Natomiast kąciki, odkąd pamiętam, zawsze były zaczerwienione, i często robią się w nich tak jakby rany, najpierw skóra wybrzusza się a potem pęka jakby przecięta. Boli mnie to i szczypie. Próbowałem stosować maści, kremy, pomatki nawilżające (z wieloletnich obserwacji doszedłem do wniosku że wargi szybko wysychają) i kompletnie nic to nie dało. Od kilki lat smaruję się codziennie i zawsze na noc różnymi kremami. Nic to nie daje. Lekarze rodzinni - nie wiedzą. Na Internecie - świeci pustkami.
Jestem jeszcze nastolatkiem i bardzo mi to przeszkadza... czasem nie da się z tym wyjść do ludzi...
Proszę o pomoc!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
errol



Dołączył: 28 Lis 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 01, 2006 3:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś może mi pomóc?!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Pią Gru 01, 2006 3:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sprobuj wybrac sie do dermatologa,powinien Ci pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group