Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Podkrążone oczy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lukasss



Dołączył: 22 Kwi 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 22, 2007 8:19 pm    Temat postu: Podkrążone oczy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zauwazylem ze od niedawna mam podkrazone oczy tzw. wory, znacie jakies sposoby ktore moga temu zapobiec?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Kwi 22, 2007 9:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

maseczki z plastrów ogórka Wink albo sa specjalne chlodzace zele ktore nakladasz na noc i niby nastepnego dnia nie ma ani sladu po worach,ale czy to prawda to nie wiem.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Nie Kwi 22, 2007 10:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A jeżeli oczy są do tego podkrążone to polecam okłady z torebek po zaparzonej herbacie. Testowałam-działa Wink
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Nie Kwi 22, 2007 11:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja tez mam podkrazone oczy/na szczescie nie jakos bardzo/,ale taka niestety moja uroda i maskuje to makijazem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Kwi 23, 2007 4:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aga xs ale to facet hehe wiec nici z makijage Razz
Musi sprobowac maseczek i okładow, chociaz sa i faceci co uzywaja podkładu Wink ja tam nie wnikam- swoje powiedziałam Laughing
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Pon Kwi 23, 2007 11:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No fakt,jakos nie zwrocilam uwagi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group